Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czerwony trencz

czerwony trencz

Polecane posty

Gość czerwony trencz

kupiłam i lezy w szafie , czy stonowana czerwien jest jeszcze w modzie i do czego mozna ja nosic ? brazowa ciemna torba pasuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czerwien jest bardzo modna w tym roku a czerwony trecz to juz hit:):):) do spodniczki/sukienki tak zeby jej nie bylo widac spod niego do spodni zreszta tak. braz z czerwienia nie najlepiej gra lepiej czern lub czerwien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zjazd ekshibicjonistów
TRENCH OPEN :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez mam czerwony ichodze
w nim . Ale ludzie sie GAPIA :-) w koncu to kolor dla odwaznych ;-) Fajnie wyglada z dzinsami klasycznymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie lubię łączyć czerni z czerwienią, bo to zbyt dosłownie wygląda. Jak tancerka flamenco a ubranie nie ma być przebraniem:) Też mam czerwony i lubię go łączyć z brązowym. Dziewczyny, szukajcie nowych połaczeń kolorów, nie tylko takich bezpiecznych! :-D Jeśli tylko pojawi się tutaj kolejny topik pytający o czerwone ciuchy, to napewno wypowiem się na tak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie tez pasuje czerwony
i ciemny braz lub czekoladowy . Ale wiecej to juz chyba ???nic nie pasuje do czerwieni :-( :-( i to jest ten bol kupowania czerwonego płaszcza :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .a.
Zwykłe dżinsy i czarne buty to podstawa. Teraz trzeba się tylko zdecydować na jakiś inny kolor i takie nosić dodatki (torebka, chustka itp.). Ładny odcień brązu, beż, śliwka, butelkowa zieleń - powinny wyglądać dobrze. Jeżeli torebka jest jedynym widocznym dodatkiem, to lepiej, żeby buty miały jednak ten sam kolor, co ona. A w ogóle, to najlepiej jest stanąć przed lustrem i mierzyć, mierzyć, mierzyć. Można się bardzo pozytywnie zaskoczyć, oryginalność jest zawsze w cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i słusznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i słusznie
tylko ile jeszcze ta czerwien bedzie modna ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość packa
no dobra ale bez przesady, potem cala ulica bedzie w czerwone ciuchy ubrana, tak jak swojego czasu w brazowy.......troche oryginalnosci, wlasnego stylu, a tu tylko podazanie slepo za moda ehhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalezy jakie miasto
u mnie w małej miescinie mało odwaznych na czerwien , wiec ja jestem nieliczna w tej czerwieni :-) a brazów cała masa i bezy, kremów bo to kolor bezpieczny i taki sorry ale mdły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie do czerwieni potrzeba odwagi bo sie rzuca w oczy i trudno mja przeoczyc. niesmial osoba bedize sie w niej zle czuc. co do mody jesli sie komus poba cos i jest modne to chyba najlepsze zlozenie. a kazdy sezon ma sowje kolory tym razem jest to czerwien, fiolet biel czern. jak byl modny braz to nawet cizko bylo kupic cos super w innym kolorze bo zdominowal rynek i tak mzawsze jest. a co do wlasnego stylu to mozna go zachowac bez noszenie wiecznie tego samego a moda jest po to zenby byla nasza ispiracja zeby zmienic swoj wyglad odlales cos zupelnie innego dla siebie ale takze by dopasowac do swojego stylu kolejne ciuchy o ktorych nie zawsze bysmy pomyslaly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale jak masz czerwony
płaszcz lub buty itp a czerwien bedzie passeeeeeeee ;-) to dalej bedziesz w tym chodzic ? choc bardzo ci sie podoba i swietnie sie czujesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nom wiesz ja mam ulubiony pokoszulek wlasnie czerwony juz 5 lat z bardzo dobrego materialu uwielbiam go:) i w lecie w czesto w nim chodze:) kwestia doboru rzeczy zeby kupic modne a w swoim stylu jest trudna mam kilka ciuchow kupionych z chwila i leza mi w szafie bo sie zle w nich czuje. co do butkow napewno sobie kupie do czarnej sukienki sa idealne. a ze bedza nie modne to czo? ubiore modna sukienke lol na wszytsko jest sposob:P:P ja wygladam dobrze w czerwonym ale nie zamierzam kupic nic zielonego bo wygladam w nim strasznie wiec ja w tym sezonie pozostane przy czerwieni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .a.
Nie ma kolorów modnych i niemodnych. Są tylko te bardziej modne i te odrobinę mniej. Każdy sezon ma swoje sztandarowe kolory, ale one wcale nie dyskwalifikują innych. Jeśli fason tego płaszcza nadal będzie aktualny (a pewnie tak będzie, jest tyle klasyków), autorka będzie się w nim dobrze czuć i nie zniszczy go, to i przez 5 lat będzie mogła go nosić. Moda jest po to żeby z niej czerpać inspiracje, a nie ją naśladować. Grunt to mieć pomysł na siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w Krakowie
nie będzie tłumów ubranych w czerwień. Z prostego powodu - w sklepach królują beże, khaki, oliwki i różne odcienie szarości. Jak się porówna to co jest w gazetkach (ilość i rodzaje kolorów) z tym co jest w sklepach to się płakać chce. Chyba znowu trzeba lumpeksy zacząć oblatywać. A ja chciałam czerwona kurteczkę do marynarskiego granatu ponosić.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj prawda chciałam
kupic w Krakowie czerwony płaszczyk i nie było zadnego interesujacego . W vero modzie były, ale krótkie (kurteczki bardziej) i moim zdaniem jaskrawe i materiał gnieciuch straszny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niemodne juz
:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peep toe
czerwien i braz - fuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popieram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pannamagda
ja kupiłam czerwony krótki trencz z dużym kołnieżem bo beż wyglądał mdło... hehe co najlepsze juz probowalam go oddac bo nie wiem czy jestem na tyle odwzna:)... a poza tym ten kolniez mnie denerwuje.. pod szyje nie da sie zapiac bo sie brzydko uklada..a i mam pytanie czy można szal nosic do trencza? i jaki kolor? bo baleriny juz upatrzyłam granatowe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pannamagda
:) nie zauwazylam ze nie ta data w wypowiedziach.. chyba nie doczekam sie odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczynkaaa18
czerwony fajnie sie komponuje z bialym i czarnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie chcialam sobie kupic czerwona kurteczke, ale polowa osob juz takie nosi ;/ nie chodzi o to ze chce sie wyrozniac,ale dziwnie jak polowa np autobusu swieci na czerwono, modny swego czasu braz nie rzucal sie tak w oczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×