Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cośtamcośtam

długie i wąskie stopy...koszmar...

Polecane posty

Gość cośtamcośtam

Cześć dziewczyny, czy Wy też macie taki problem z butami? Ja wczoraj byłam na zakupach ale nic nie nabyłam .Przeraził mnie fakt, że wszystkie buty które mi się podobały,albo nie były w moim rozmiarze (40) albo były w tym rozmiarze tylko okropnie szerokie. Już myślę że w tym sezonie nici z nowych bucików:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pocopotka
Ale za to długa i wąska stopa jest bardzo seksowna i arystokratyczna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cośtamcośtam
hihihi pocieszające:) Marzą mi się na lato sandałki na szpileczce, takie seksowne z kilku paseczków tylko. Na zakup gotowych nie mam szans i w przyszłym tygodniu muszę sobie takie zamówić na miarę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronka*
witaj. Tez mam 40, ale raczej standardowa stope :) Problem w tym, ze wymyslam sobie buty i potem szukam dokladnie takich w sklepach , co jest z gory skazane na niepowodzenie (prawie zawsze). Chetnie dalabym do zrobienia na miare wedlug mojego projektu. Czy orientowalas sie ile to moze kosztowac i gdzie to zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gkaka
No proszę, a ja się zawsze zastanawiam, na kogo oni robią te buty, bo wszytsko jest ma mnie ciasne. A mam stopę tak " na oko" całkiem normalną. Znalezienie czegoś, co nie będę musiała nieść zaraz do szefca do robicia graniczy z cude. Kurcze kiedyś był taki parametr buta, który nazywał się "tęgość". Daremne żale... No i potem nie można nic na siebie dostać.:( :( Mam niezwykle wrażliwe stopy i dosłownie wszytsko mnie obciera, odparza i ogniata...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gkaka
szewca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość /*/
ja mam to samo, rozmiar niby standardowy 38/39 ale za to stopy strasznie waskie, nie ma mowy o wsuwanych butach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cośtamcośtam
Pytałam o cenę takich letnich sandałek na szpilce i koszt podobno ma nie przekraczać 150 złotych ,także wychodzi taniej niż w sklepie. Zamawiam oczywiście u szewca. Z tego co wiem to robą od sandałek po kozaki:) do gkaka ---> z tą wrażliwościa stóp i obcieraniem to mam identyczny problem, moje pięty(czasem nie tylko)przy takim nowym obuwiu wyglądają jak wyjęte z miksera:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma na to raczej rady. Ja do komunii szłam w butach kupionych dla kobiet, a dawniej trudno było dostać coś przyzwoitego dla dziewczynki. Od dawna jestem pełnoletnia i mam rozmiar stopy dla 41/42, ale bardzo wąską. Wszystkie buty muszę mieć wiązane. Sandały noszę na rzepy (rzadziej wiązane, bo źle wyglądają na moich stopach - wyglądam jak olbrzym XD). Polecam buty wiązane z cienkiej skórki cielęcej, bo lepiej układają się na stopie. Mam jedne buty na wyższym obcasie, ale się ciut rozszerzyły i ich miejsce jest już w szafie :')

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×