Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kangurek

do mam które mają dzieci powyżej roku najlepiej jak1,5

Polecane posty

Radzę zaniechać jak najszybciej, bo za chwilę dziecko pozbędzie się zębów. Moi ciągnęli kaszę z butli do 2 lat i dentysta min. raz w tyg nas przyjmował :o Z córką na szczęście naumiana na błędów nie mam problemów, ma śliczne ząbeczki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No włąśnie chodzi mi o te zęby.Domaga się mleka raz w nocy,oczywiście póbowałam dawać wodę,herbatkę czy soki,były momenty że nic i nośłam na rękach.Ale kilka dni ciągłego darcia i tego domagania się ustąpiłam.Dziś chcę znów spróbowac oduczyć picia mleka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuku na muniu
niggdy w życiu!po co maja szamać w nocy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuku na muniu
powiedz jeszcze ,ze dajesz krowie mleko albo jakieś kasze albo co?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kangurek, raczej nie domaga się mleka z głodu, nakarm porządnie wieczorem, potem mycie ząbków, w nocy co najwyżej woda do picia. Dasz radę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do kuniu na muniu - powiem tobie że daje mleko modyfikowane mama trójeczki - dzięki że wiesz że dam radę :) musze inaczej się wykończę! i bardzo dzięuje za radę :) mój synek z tym jedzeniem jest dźwiny bo na kolację daje jemu syta kolację któą nie dokońca zje ale ja uważam że jak na malucha to dużo.A w nocy by zjadł tonę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zla mama
moj Kamilek ma 17 miesiecy i nie karmie go w nocy czasami jak sie obudzi to daje mu herbatke ale to tylko wtedy gdy nie pomaga danie smoczka ( bo ciagle go gubi i gdzies szuka ) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś mały się obudził o 24 i chciał mleczko ale byłam nieugięta i dałam wodę-o dziwo narazie nie protestował ale po kilku minutach znów płakał więc przytuliłam malucha.Aż mnie zadziwił bo zasnął i obudził się dopiero przed 5 i wtedy dałam jemu ciepłe mleczko :) żeby już tak było zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzisz??? On potrzebuje Twojej bliskości i tak sobie wykombinował, że jedno z drugim ma ścisły związek;) GRATULUJĘ PIERWSZEJ UDANEJ NOCY:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kangurku badz konsekwentna a uda sie moj syn ma 15 miesiecy i od dwoch mcy nie je w nocy, czasem jak sie przebudzi dam mu troszke wody do picia i tyle kolacje zjada ok 19, pozniej dobranocka, czytanie bajek , wyglupy z mamą i tatą i spanie do pracy wychodze przed 6 rano i wtedy daje mu kakao

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamo trójeczki oraz hania-dziękuje dziewczyny za dodanie otuchy,muśi się udać.Będę śilna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kangurku jasne ze sie uda, zycze ci zeby jak najszybciej bo wiem co to neiprzespane noce a jeszcze trzeba wstac o 5 🌻 tylko za kazdym razem jak sie synek obudzi i bedzie domagal sie jedzenia daj mi troszke wody do picia, u mnie poskutkowalo bardzo szybko, trzy noce, owszem teraz tez czasem sie obudzi ale najczesciej wtedy chce sie poprzytulac powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×