Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wezaja

Pytanie do pedagogów, wychowawców świetlicy szkolnej??? Jestescie tutaj???

Polecane posty

Gość wezaja

Hejka. Jestem po studiach i poszukuje pracy w zawodzie. Chciałabym rozpoczać prace w szkole- w swietlicy szkolnej. Nie wiem jak sie do tego zabrać. Kolezanka doradziła bym wysłała swoje aplikacje do szkół. Nie wiem czy to dobry pomysł??A jak wy dostaliscie prace w tym zawodzie?? I jesli wysle juz swoje cv i list to co mam napisać na początku?? Bo nie mogę napisać prawdy- ze nie wiem czy potrzebuja do pracy ale zgłaszam swoją kandydaturę na stanowisko...prosze o porady i z góry dziekuje za wszystkie wasze wpisy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wprawdzie ja szukałam w innym zawodzie, ale tez taką metoda na chybił - trafił. Po prostu piszesz, że jestes zainteresowana pracą w takim charakterze....może akurat mają wakat, jeśli nie teraz to może odezwą się jak będą potrzebować. Warto spróbować właśnie wtedy, kiedy nie mamy oficjalnego ogłoszenia o naborze. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wezaja
Dzieki za poradę :) tego mi trzeba było. Zrobie tak jak piszesz- powysyłam swoje papiery- może szczeście mi dopisze. Pozdrawiam. Trzymajcie kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wezaja
CZy jest ktos na tym topiku, kto znalazł w ten sposób prace?? Jeśli tak to podzielcie sie swoimi doswiadczeniami...Z góry dziękuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabinka 33
mis ie wydaje ze poczta nie bardzo-odloza i nawet nie przeczytaja-lepiej isc osobiscie-ja tez bym chciala pracowac w szkole ale w ubieglym roku szukalam i sie zrazilam bo mowili ze nie ma etatu a potem wkrecaja znajome

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×