Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ktosiu86

Sex z 21-23 latkiem czy ktoras by reflektowala

Polecane posty

Gość lasiczka
Tak... Czekałyśmy na ciebie 31-35 lat. Już pędzimy. Poczekaj... tylko zdejmiemy papiloty :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lasiczka
Wybacz pomyłkę... oczywiście 30-35 lat:). :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale czemu :) konkretnie czemu fajnie by bylo :) to tylko teoria wiec wiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaachce
A ja moge :-) lubie takich chłopczykow,tylko mam 41 lat :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zadajesz smieszne pytanie? Czemu sex z 21 latkiem bylby fajny? A ,moze dlatego ze jeszcze nigdy nie uprawialam go z mazczyzna w tym wieku? Cos , czego czlowiek jeszcze nie doswiadczyl, jest bardzo pociagajace.Na dodatek gdyby jeszcze ten 21 latek okazal się cieplym i sympatycznym chlopakiem, to mogloby byc calkiem dobrze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm :) zaliczylem :) kurcze pdciagnełe wszystkie slowa sa dwuznaczne :) moze dopisałem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) tzn z czym :) z \"MILF\" ale trzeba miec na wzgledzie ze to sa bardzo sexy panie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysli sa czesto odzwierciedleniem :) mysli ? w zasadzie liczy sie obopulna przyjemnosc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Analny seks uprawiaja tylko idiotki i faceci z waskimi fiutkami :-) do tego pary,ktore nie potrafia nic wymyslic ciekawego w seksie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ona39letnia ale temat topicku jest inny...ja lubie anal i nie uwazam sie za idiotke.. ...moze \"sprzedasz\" nam swoje ciekawe pomysły...tylko pytanie...czy tu sie kiedykolwiek kochałas????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaden nick nie wchodzi nie przemądrzaj sie tak...napisałam o A to ,z eja mysle,ze kobieta uprawiajaca anal to idiotka to moje zdanie:-)a co do tego czy ja sie w ogole kochałam to jest wielka moja tajemnica :-) jestem cnotka niewydymka ,ulzyło Ci :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do \"przystojny jak Brad Ptt\"-to facet stworzony do pieszczot........! Czy musiales tą fotke pokazać wlasnie na forum erotycznym!!!? Miej litosc chlopcze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×