Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ktosiu86

Sex z 21-23 latkiem czy ktoras by reflektowala

Polecane posty

Zacytowałam kogos i zniknał mi ten cytat,wiec napisze jescze raz,ze o nalau napisałam dlatego,ze osoba o nick\'u Przystojny jak Brad Pitt napisał,ze \"chciałby uprawiac seks klasyczny i analny\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha to tez moje zdanie... i powiem ci ze majac 39 lat jestes głupia i pusta no to wielka tajemnica..bo nie ma o czym rozmawiac...zero doswiadczenia? pozdrawiam..ulzyc ma mi kto..sie nie martw :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaden nick nie wchodzi..Kobietko,mas zcalkowita racje ,jestem samotna ,zakompleksiona kobitka i zazdrosze Tobie z,e jestes taka doswiadczona .Ach jak dobrze byc kobieta:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli lubi i jego partnerka tez ma ochote to czemu nie ma uprawiac? nie rozumiem? ja np nie zdecydowalbym sie na pissing...ale dlaczego mam bluzgac kogoś kogo to rajcuje???? to jego wybór :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ona39 - mam 35 lat, jestem mezatka ,mam 14letnie dziecko,lubie sie kochac i lubie tez anal...ale nie uwazam sie za idiotke...ja tez moge powiedziec o tobie ze jestes idiotka bo nie lubisz analu ?? bez sensu..ja lubie ty nie musisz..proste i na temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojojoj zaden nick nie wchodzi :-) alez Ty jestes fajna,lubie takie kobitki,takie powazne na forum :-) zgadzam sie ,ja jestem idiotka ,bo nie lubie jak mi ktos w pupe cos wkłada :-) i dla mnie idiotkami sa kobiety ,ktore lubia miec w pupe cos :-) ja wole miec w pupe gowienko :-)i zzen nick nie wchodzi nie badz taka obrazalska :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam osrana i dlatego nikt nie chce mi w pupe wepchac :-( och ja biedna niedoswiadczona istotka :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sobie sam wspołczuje,chyba do zakonu trza misisc :-( tam chociaz pod dostatek swicek i bede mogła ich uzywac nie martwiac sie o wybor,chleb czy swicka:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×