Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mod_essa

*** K U P I E---SPRZEDAM--ODDAM *** Rzeczy używane i nowe dla dziecka

Polecane posty

niektórzy zastanawiają się jaką nową zabawke kupić dziecku...a niektórzy muszą prosić obcych ludzi o pieniądza na operacje dla swojego chorego dziecka....:( to jest przykre, smutne...aż strach pomyśleć że takie coś mogło spotkać dziecko każdej z nas :( ja napewno zrobie wszystko żeby wpłacić jakąs kwote na leczenie tego chłopca....może nie bedzie to duzo bo sama sobie i dziecku wielu rzeczy nieraz odmawiam ale napewno cos wpłace...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co pewien czas wyprzedaję rzeczy, które są mi już niepotrzebne. Może któraś z Was będzie zainteresowana: wystawiam leżaczek Fisher price, laktator medela, matę edukacyjną i inne rzeczy. Mojemu synkowi te rzeczy już nie posłużą, ale może którąś w Was coś zainteresuje. Serdecznie zapraszam Podaje przykładowy link- jeśli ktoś będzie zainteresowany to wejdzie w : „pokaż inne przedmioty sprzedającego”. http://www.allegro.pl/item259232323_lezaczek_fisher_price_kick_and_play.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doti dlaczego sprzedajesz lezaczek? jest juz zamaly czy synek nie chce w nim siedziec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha Mani i powiem Ci że leżaczek to naprawdę dobry wybór, ale do czasu kiedy dziecko nie zaczyna zwiedzać świata tj pełzać, bo wtedy nie interesuje go leżaczek tylko wszelkie inne rzeczy- ale do tej pory był bardzo pomocny no i napewno wpłynął na szybszy rozwój nózek ( synek ślicznie nimi machał- by grała melodia- i je ćwiczył). pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa oki oki tak pytam z ciekawosci bo moja mozeby sie takim lezaczkiem zainteresowala ale z 2 strony tez juz sie podnosi do raczkowania wiec myśle ze za jakis miesiac góra dwa bedzie raczkowac... no i chyba szkoda kupowac. Moglam wczesniej pomysleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny mam pytanko. jak sprzedajecie na allegro to coś za to płacicie. Słyszałam że sie płaci podatek. Napiszcie dokładnie o co w tym chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ratujcie
Płacisz tylko prowizje.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doti 252jelsi mogę ci cos poradzić to ja nei sprzedawałabym leżaczka mam taki sam i synka który ma teraz 14m ( zostawiłam leżaczek dla drugiego malucha) i używał go do ok 7 m potem wyprałąm i schowałam i sądziałm ze już siecej synek go nie użyje .....myliłam się i to bardzo teraz ładnei chodzi i uwielbia ogladać bajki i jak długo stoi na nózkach to go bolą i przychodzi do mnie i siada na kolanie a ja jestem \"uziemiona\" bo nie mogę nic zrobić więc rozpakowałam leżaczek i teraz mały ogląda bajkę leżąc na leżaczku nie boje się ze podejdzie za blisko telewizora tylko leży tam gdzie ja postawie leżaczek także zastanów się jeszcze raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
minimisia- dzięki za rade. mam jeszcze chuśtawkę fisher price 3 w 1 delux- i z niej się robi fotelik do siedzenia ( póxniej) więc zdecydowałam ze zostawię hustawkę ( z powodu braku miejsca nie zmieszczę dwóch rzeczy) naraz- więć mogłam albo używać fotelika albo hustawki. zostawiłam huśtawkę- bo służy też jako fotelik bujany i przysttosowana jest dla starszych dzieci! ale dziękuję za dobrą radę- niestety decyzję już podjęłam. pozdrawiam ciepło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justala ja bym kupila to do ciebie ale dopiero po wszystkich swietych jak kasiorke nam na konto przeleją. Strasznie mi sie ten palak podoba i malej by sie przydal bo my duzo samochodem jezdzimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justalala30
ja własnie wystawiam bo nam kasiorki brakuje:( jak nie zejdzie to wystawie jeszcze raz to akurat wtedy bylby termin dla Ciebie odpowiedni bo mysle ,ze cene ok wystawilam-ja płacilam sporo wiecej-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
włąsnie sprawdzilam sobie ceny na allegro i obawiam sie ze zejdzie i to szybko :P a moglabysmy mi przeslac na maila fotki tych grzechotek? moze uprosze meza :P Bo mi dał limit na zabawki dla Manki a ja juz w tym miesiacu 3 razy go przekroczylam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justalala30
własnie miałam Ci wysłac ale nie masz maila pod nickiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczka fotki przesle dopiero dzis lub jutro, bo wczoraj nie mialam glowy do tego, mlody sie rozchorowal :O takze sorki i spodziewaj sie maila juz wkrotce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×