Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mod_essa

*** K U P I E---SPRZEDAM--ODDAM *** Rzeczy używane i nowe dla dziecka

Polecane posty

jackopt sliczne to tez takie małej kupiłam. ja jej wzielam od 6 miesiaca i i tak jest za duza ale moze jej główka jeszcze urosnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam...ja chetnie kupie wozek spacerowke ,mam wozek ale ma za malutkie kola,a wszedzie chodze na pieszo i w zime bedzie ciezko z takimi koleczkami,(a moje skrome wymagania co do wozka to:okrycie na nozki,folia przeciwdeszczowa,dobry stan wozka i rozsadna cena....) ja mam ten wozekhttp://www.allegro.pl/item254499119_super_lekki_wozek_mini_baby_dreams.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupup
mysle ze masz bdb wozek-pozniej bedziesz narzekac np na wage wozka-czemu teraz chodzisz pieszo majac taki wozek to bdb wozek a spacerowki zazwyczaj maja małe kola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) ja chodze pieszo a moje dziecko w wozku siedzi.teraz jak zakladam jej gruba kurtke to ona nie moze sie ruszyc w tym wozku,nie wspomne ze kocem tez nie wyloze wozka bo za ciasno bedzie(od razu powiem ze moja martyna nie jest gruba:) 11kg a ma 19 mies)te koleczka sa beznadziejne,najechac na kraweznik to sie wyginaja,po piasku nie przejade to po siegu tym bardziej,i zastanawiam sie nad czyms wiekszym(nie 3 funkcyjnym) ,wygodniejszym dla dziecka(bo ten wozek co mam jest super.....ale na lato,wiosne.pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poza tym ten wozek co mam jest lipny,po 1 praniu (materialu) zrobil sie rozlazy,rzepy nie trzymaja,jest bardzo przewiewny,nie mam samochodu i dlatego szukam czegos lepszego,bo jednak okres zimowy troszke trwa i myslalam ze ktoras z was bedzie miala na sprzedanie,ale rozejrze sie na allegro,dzieki za odpowiedzi.pozdr,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaMami]]]]]]]]] dzieki za pomoc,ale obawiam sie tego e ma tylko3 kola,widzialam jak mamuski takimi wozkami manewruja :) chociaz ten co pokazalas jest super!!ale nie ma okrycia na nozki. bede zagladac na ten topik,moze akurat sie uda cos znalezc.tak to jest jak sie nie mysli,a 3 funkcyjny sprzedalam na allegro w zeszlym roku :( a na teraz byłby super ,przy drugim dziecku bede madrzejsza.papa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TakaOna - ja cię rozumiem bo sma jestem zadowolona ze spacerówki ale zostawiłam wielofunkcyjny na dużych kołach bo na zimę jak znalazł. A do spacerówki (mimo że mam większą i dziecko mniejsze) trudno upchnąć te koce, śpiworki itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupup
moze na zime sanki beda lepsze:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sanki na pewno kupie :)tak mi rodzinka radzi.ale wozka bede nadal szukala, bo targac siaty z zakupami i sanki to nie na moje nerwy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupup
to juz nie pomoge z tym wozkiem:(a moze nie warto juz inwestowac skoro dziecko ma 19 mcy?tylko przemeczyc sie z tym co jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ratujcie
TakaOna ja tez mam spacerówke baby design i moja niunia w kombinezonie też ma w niej ciasno-ale to naszczęscie przewidziałam i zostawiłam wózek z duzymi kołami na zimę i dobrze ze go nie sprzedawałam bo teraz siostra mojego M jest w ciązy i bedzie jak znalazł ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SIWEK.....a ja zrobilam wielki blad ze sprzedalam w idealnym stanie wozek 3 funkcyjny,a drugi blad to ze spacerowka jest typu \"mini\".....ale na bledach czlowiek sie uczy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×