Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mod_essa

*** K U P I E---SPRZEDAM--ODDAM *** Rzeczy używane i nowe dla dziecka

Polecane posty

Gość serek wiejski
druga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serek wiejski
a smoczki to w sklepie sa po 3,99

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może komuś się spodoba i porad
mamani a mnie ta którą pokazałaś sie nie podoba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ano podobna :D Mnie sie podobają malo naciapane rzeczy :D ale nie jestem na etapie kupna takiej czapeczki gdyż czapeczek moje dziecko ma calą szuflade i wiecej jej nie potzreba :D Moze za rok :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może komuś się spodoba i porad
no ja też w sumiem mam:) ale potem jak szukam to nic mi się nie podoba.Kupuję wiec już na jesień hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może komuś się spodoba i porad
dobra,nie zaśmiecam tamatu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
intersuja mnie zabawki moje gg 4533678

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość /łączenie tematów//
Temat: SPRZEDAM WOZEK 11:44 SPRZEDAMW SZPRZEDAM WOZEK COSATTO VENTURE Z NOSIDELKIEM O 3 MODNYCH KOLACH WOZEK MA 2 MIESIACE SPRZEDAJE IZ DOSTALAM NOWY NA CHRZCINY. ZAINTERESOWANYM PRZESLE ZDJECIA NA MAILA. MOJ MAIL isabelll24@tlen.pl cena atrakcyjna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koolankoo
witam wszystkie mamy mam do sprzedania po moim synku kilka rzeczy:) -buty nike rozm 21 -buty adidas rozm24 -dres nike na 92cm koszulki spodnie bluzy kurtki itp wszystko w dobrym stanie,nie zniszczone:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serek wiejski
grzechotka 5 zł w markecie a smoczki 4 zł-dzis widziałam-a gdzie przesyłka ??? to powinien byc gratis do jakiegos zakupu a nie aukcja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tanio od 1zl
to jak będziesz coś wystawiała to dorzucaj takie gratisy chętnie policytuję !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweeeeeet
Te ubranka sa beznadziejne, od razu widac, ze z lumpexu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość od razu widac
ze jakies przedpotopowe, zniszczone ciuszki. takie nosilo sir spokojnie 15 late temu. 400 zlotych? zenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie gadajcie
ubranka są nie najgorsze i praktycznie nie zniszczone, to w takim układzie nadal te ubranka przedpotopowe w sklepach sprzedają bo widziałam podobne!!! :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wózek spacerowy parasolka z siedziskiem obracanym przodem i tyłem do kierunku jazdy Bebe Confort model Loola 2008 limitowana edycja http://www.bobowozki.pl/product_info.php?products_id=1058&osCsid=73d61209e760d5be7fbfe16f32eca08d Zdjęcia i więcej informacji prześlę na maila. Mój mail: ewcians@tlen.pl Mogę wózek wystawić na Allegro - jeśli ktoś będzie zdecydowany na zakup.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śliczne ciuszki dla bobasków..
Gość /łączenie tematów//
Temat: chcem sprzedac pessar 13:11 pyza81 (pyza81@interia.eu) czy któraś z dziewczyn chciała by odkupić odemnie pessar kupiłam w zeszłym roku ale tak sie złożyło że mój synek urodził się dzień przed założeniem pessar urodził się 3 miesiące przed czasem więc polecam jak najszybsze założenie gdy tylko lekarz stwierdzi ze potrzebujemy go założyć sprzedam swój nowy hermetycznie zamknięty instrukcje kiedy i jak stosować PESSAR serdecznie dziękuje i do usłyszenia 13:14 meaaa nie chcem ale muszem I love you baby.... 13:28 pyza81 (pyza81@interia.eu) oddala bym go za 70zł zn kosztami przesyłki 8zł jag ktos będzie zainteresowany to niech się odezwie na ten mejl chcem wystawć na alegro jutro a nawet dzisiaj jesteśmy juz na alegro już kupywaliśmy 3 razy i raz sprzedaliśmy a teraz wystawilam wuzek wielo funkcyjny 13:29 pytajnik nr 8 http://www.allegro.pl/item370056394_m_arcta_ slownik_ortograficzny_j_polskiego.html z allegro to polecam to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×