Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mod_essa

*** K U P I E---SPRZEDAM--ODDAM *** Rzeczy używane i nowe dla dziecka

Polecane posty

Witam, Śpiworek do spania Little Sweet Heart 62/68 Cudny Kapcie Little Princess Befado roz.18 Nowe Cudne !! Kozaczki na wiosnę 12 cm Błękitne Fajne Paputki Mothercare Disney Prosiaczek 10cm Cudne !! H&M Rękawiczki dla maluszka 0-6 mc Cudne Nowe - Dodałam nową aukcję Granatowe nosidełko WOLMAR -- NOWA aukcja: Kombinezon Ladybird Disney Puchatek 0-3mc Cudny !!! --- KOLEJNA Nowa aukcja: Kombinezon Early Days Misio 6-12mc Róż Śliczny http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=3667498 Zapraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzdfgh
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankaann
jackpot79 - cześć Ze stopki wnoskuje, że będziecie mieć szczeniaki labradory. Będziesz sprzedawała? Nie wiem czy mnie stać ale cóż zapytać warto - Jeśli tak to w jakiej cenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No będę,ale to jeszcze trochę czasu.Moja sunia szczeni sie dopiero za 2-3tyg.Co do ceny........hmmmm.Jeszcze sama nie wiem ale myslę że ok 400zł z wyprawką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankaann
Marzy nam się biszkoptowa sunia :) Daj znać jak będziecie mieć szczeniaczki, może uda nam się odłożyć jakoś pieniążki. To piesek trafił by w dobre ręce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę,że jak już będą na świecie to na pewno wrzucę ogłoszenie na kafe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankaann
Ok. Będę zaglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zsawerty
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moj ma 2ipol roku i jedne but
ale te zajaczki maja srogie minki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hopsiup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stoliczku nakryj się
Jackpot gdzie kupiłaś taki fajny stolik dla dzieciaczka? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szafa
Zapraszam na moje aukcje na ALLEGRO: http://tnij.com/moje_aukcje414 Oferuję: - zestaw dla dziewczynki od 50cm do 68cm; - zestaw dla chłopca od 62cm do 68cm (sweterek H&M, kombinezon na wiosnę, dżinsy itp.); - wiosenna kurteczka z 5 10 15 w rozmiarze 62cm (NOWA); - ogrodniczki dla dziewczynki z CUBUSa w rozmiarze 62cm (NOWE); - odzież w dużych rozmiarach; - torebki (TERRANOVA, NOWE); Serdecznie zapraszam! Ciuszki naprawdę są warte obejrzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stoliczek ma prawie 7 lat......:)Jest jeszcze po moim starszym synu.Trzyma się nie? Jest firmy chicco wiec może jeszcze gdzieś są dostępne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klarisa -pytasz o pieski? cena będzie 450 zł z wyprawką-dodam ,że nie będą to pieski z rodowodem gdyż rodowód ma tylko tatuś piesków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szerszy opis dotyczący rodziców i samych szczeniaków jak już "będą" ale jeżeli znalazłby się ktoś chętny to zapraszam na e-maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sympatyczna133
przyjme ciuszki dla dziewczynki od 3 miesiaca w zwyż sympatyczna133@buziaczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasaprzezinternet
chcesz zarobic nie wychodząc z domu?? mając do dyspozycji tylko komputer z dostępem do internetu i chwilę czasu?? wejdź na http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=sarija klikniej create a free acount i zarabiaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak pytam o pieski :P cena brzmi zachęcająco :P jak coś poprosze o meila i odezwe się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×