Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mod_essa

*** K U P I E---SPRZEDAM--ODDAM *** Rzeczy używane i nowe dla dziecka

Polecane posty

Gość teletubisiowy fan
szukam teletubisia z telewizorkiem, żółtego, lala się zwie. Jestem w stanie zapłacić 35+przesyłka, chodzi mi o zabawkę używaną, ale sprawną. Na allegro jak na złość lala nie popularna 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w Teletubisiach jestem raczej słaba, bo moja córka się nimi nie interesuje, ale zajrzyj tutaj, czy o to Ci chodziło? http://www.dwukropek.pl/2,74376,3100469,23806147,Warszawa_Dla_dziecka___Zabawki,4-194.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość addddddddddhhhhhnmjkl
aplecha@gmail.com ta dziewczyna ma do sprzedania lalę.........napisz i pytaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalendarzekartkiubranka
chetnie wykonam kalendarze z waszymi zdjeciami,zaznaczeniami,dodatkami itp,kartki swiateczne.plakaty:) tani i oryginalny prezent:) gg 5723776 mam tez na zbyciu ubranka po synku na stronce http://picasaweb.google.pl/Elwira151

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalendarzekartkiubranka
elwmail@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam też dużo używanych bluzek dla nastolatek. :) Są w bardzo dobrym stanie, wyglądają jak nowe. Większość jest z firmy Angie. Będę je pomału dodawać. A jeśli ktoś chciałby coś wcześniej to proszę pisać na maila. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zajrzyjcie na moje aukcje....
Sprzedaję 2 mega paczki ubranek dla dziewczynki po jednym dziecku. Ubranka są zadbane, w idealnym- bardzo dobrym - dobrym stanie. Rozmiar 56-68 ( z nosidełkiem ) oraz 62-74 ( ze śpiworkiem). http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=12231395

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maclaren techno
Sprzedam Maclarena 2008 różowo brązowy , zadbany i lubiany ale muszę się go pozbyc bo mnie mąż z domu wyrzuci z tymi wózkami :( pisać na xshine@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale drozyzna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do "ale drożyzna" - najlepiej byłoby żebym oddała za darmo, co?? a najlepiej Tobie.... dziękuję przy okazji za życzliwość - ubranka po moim dziecku sprzedają mi się przyzwoicie i ten który kupił wie w jakim są stanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do "ale drożyzna" - najlepiej byłoby żebym oddała za darmo, co?? a najlepiej Tobie.... dziękuję przy okazji za życzliwość - ubranka po moim dziecku sprzedają mi się przyzwoicie i ten który kupił wie w jakim są stanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilaj
Oddam ubranka dla dziewczynki roz od 68- kombinezony, buty bartek roz 21 zimowe, spiochy , kurtki, bluzki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×