Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mod_essa

*** K U P I E---SPRZEDAM--ODDAM *** Rzeczy używane i nowe dla dziecka

Polecane posty

Gość agaaron01
Czy ma ktos ubranka dla dziewczynki 6 lat do sprzedania lub dla chłopca 2 latka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do agaron
Mam dużo ubranek po córce i synku. Dla dziewczynki do 128 cm i dla chłopaka do 98 cm. Napisz maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chlup i już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chlup i już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) dziewczyny mam do sprzedania kilka leków które mi zostały - nie zaczęte całe opakowania z długą datą:) sprzedam połowę taniej!!! Zakupiłam recepty a musiałam przerwać leczenie. jak ktoś jest chętny to piszcie : pauliv@go2.pl DUPHASTON, FENOTEROL, ISOPTIN - 2 OPAKOWANIA , DOPEGYT - 2 OPAKOWANIA , DIOSMINEX , CLEXANE <stopka>Termin porodu - 6 października 2010 </stopka>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chlup i już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chlup i już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprzedam mamie z Łodzi: mało używane ciuszki dla dziewczynki i chłopca w rozmiarze od urodzenia do roku. oraz wózek deltim fokus z odpinaną gondolką (wózek ma przedziurawioną jedną dentkę) ze wzgleddu na konieczność jej wymiany cena za wózek to tylko 80 zł piniutek@gmial.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boboedu
Zapraszam na www.boboedu.pl gdzie można zamieścić bezpłatne ogłoszenie i sprzedać, oddać lub wymienić rzeczy dla dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coś ci się pomyliło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chlup i już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama chlopczyka
odkupię buty zimowe, śniegowce w stanie bdb, firma nie gra roli ale muszą być ze skóry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama chlopczyka
długość wkłądki w bucie 17.5 do 18 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama chlopczyka
aha i cena tak do 30 zł z przesyłką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patryszja7777
Witam,mam do oddania kilkanaście grzechotek,zawieszkę do wózka i z 10 bajek na dvd,pare ciuszków na 6-9msc,buciki rozm.18,becik za jakiś duży samochód dla rocznego malucha lub 2mlekaBebiko3,mogę też za 40zł sprzedać krzesełko samochodowe do 15kg,odbiór osobisty warszawa,jeśli ktoś jest zainteresowany kontakt na mail patryszja7777@onet.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patryszja7777
Witam,mam do oddania kilkanaście grzechotek,zawieszkę do wózka i z 10 bajek na dvd,pare ciuszków na 6-9msc,buciki rozm.18,becik za jakiś duży samochód dla rocznego malucha lub 2mlekaBebiko3,mogę też za 40zł sprzedać krzesełko samochodowe do 15kg,odbiór osobisty warszawa,jeśli ktoś jest zainteresowany kontakt na mail patryszja7777@onet.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×