Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mod_essa

*** K U P I E---SPRZEDAM--ODDAM *** Rzeczy używane i nowe dla dziecka

Polecane posty

Witam mam do sprzedania bujaczek lezaczek coneco lulu praktycznie nieuzywany, moj maluszek wolal wozek:P cena 100 na allegro kosztuje ok 220:) kazdego zainteresowanego prosze o kontakt ma gg 8601280 pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izabell21
Mam do sprzedania kilka rzeczy: Czapeczka i szalik na dziewczynkę. Kilka par skarpetek w stanie dobrym długość stópki 9 cm. 2 pary skarpetek z ABS-em długość stópki 12 cm. Mam jeszcze żakiet i spodnie w rozmiarze 42 jak by któraś mama była zainteresowana. 2 tuniki na mame. Mam jeszcze 4 swetry ale to jest duży rozmiar około 46. 2 pary adidasków w rozmiarze 23. I 2 pary butów dla mamy w rozmiarze 37. Ubranko do chrztu rozmiar 62. Wszystko to chcę sprzedać bądź zamienić na coś dla Synka w rozmiarze 98 lub coś dla mnie w rozmiarze 42. Zainteresowane proszę pisać na meila wtedy pokaże zdjęcie co i jak wygląda izabell20@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja ma do sprzedania nosidełko Chicco tzw Pająk :) Zaklada sie je tak jak " plecak " i w to wklada sie dziecko... ale wytlumaczylam heh... Więcej info : 11288139

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izabell21
Mam do sprzedania wózek głęboki, jest do niego gondolka, torba, osłonka przeciw deszczowa. Sprzedam go za jedyne 70 zł. Z tego względu że koła przy nim przydało by się odświeżyć przemalować. Koniecznie komuś kto jest z okolic Krakowa ja mieszkam około 40 minut od Krakowa więc chodzi mi o to żeby ktoś mógł sobie po niego przyjechać bo nie ma go jak wysłać. Wózek jest firmy TAKO zainteresowanym mogę zrobić zdjęcia. izabell20@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość POMOCY!!!!!!!!!!!!!!!!
Dziewczyny w jakim programie darmowym wgrywa sie zdjęcia do wystawienia na allegro???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×