Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mod_essa

*** K U P I E---SPRZEDAM--ODDAM *** Rzeczy używane i nowe dla dziecka

Polecane posty

Gość POMOCY!!!!!!!!!!!!!!!!
Witam!!! W jaikm programie wgrywa się darmowe zdjęcia do wystawienia na aukcjach alegro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapraszam!!!!!!!!!!!!!!
Sprzedaję : -zestaw ubranek dziewczęcych wiosennych w rozm 80-86 -bluzeczkę unikatową GAP rozm. 92 -nowe spodnie jeansy dziewczęce w rozm 158 Serdecznie zapraszam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprzedam ubranka , buciki dla dziewczynki na lato . rozmiar 3-6-9 Ubranka w stanie idealnym , dopasowane zestawami . Zdjęcia na maila . esteraa09@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izabell21
WÓZEK OSTATECZNIE MOGĘ SPRZEDAĆ ZA 50 ZŁ ZALEŻY MI NA SZYBKIEJ SPRZEDAŻY WIĘC PROSZĘ O SZYBKIE DECYZJE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po dno sze
po dno sze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wozek bebecar!!!!
Witam spacerówka BEBEBCAR model x-flod mozna montowac fotelik maxi cosi do niego ,tak naprawde tez gondole ale jak kupowalam i zobaczylam ze jest mala zrezygnowałam z niej. Jutro o 18 konczy sie aukcja spacerowki po moim smyku. Wózek bardzo ładny zadbany,lekki http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=623202

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izabell21
Mąż odnowił na tyle na ile się dało koła od wózka rdzy już na nich nie widać. Więc pytam po raz kolejny czy z okolic krakowa jest ktoś chętny kupić ten wózek za jedyne 50 zł. ??? Chcę się pozbyć go szybko bo już nie będę z niego korzystać i jak nie będzie chętnych będę musiała oddelegować go na strych a naprawdę jest sprawny w 100% i moim zdaniem za tak niską cenę to nie kupi się nigdzie takiego wózka służył mi dwa lata i jest w dalszym ciągu sprawny. http://orbo.pl/Og%C5%82oszenie/W%C3%B3zek/6366/0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izabell21
Macie może jakieś nie drogie a w stanie dobrym spodenki na lato do kolana rozmiar 42-44. W pasie musi być minimum 48 X 2. Propozycje zdjęcia i ceny proszę na meila izabell20@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po dno sze
po dno sze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izabell21
Nikt nie ma spodenek na mnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uupuupuupuupuup
uupuupuupuupuup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×