Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mod_essa

*** K U P I E---SPRZEDAM--ODDAM *** Rzeczy używane i nowe dla dziecka

Polecane posty

Gość izabell21
Mam do sprzedania 3 pary ogrodniczek chłopięcych 2 pary w rozmiarze 92 jedna w rozmiarze 98. izabell20@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po dno sze
po dno sze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam drogie mamusie te obecne i te przyszłe:-) mam do sprzedania tanio kilka ciuszków po moim synku. Rozmiar od 56 -68 Ciuszki te nadają sie też dla dziewczynki. Kaftanik 3zł,4bluzeczki po 3zł/szt,4body(3z długim 3.50zł/szt,1 z krótkim 3zł),rampers 3zł,3pajace 3.50/szt. Czapeczka 2zł,2 półspiochy 3zł/szt . Plus koszty przesyłki. zdj są kiepskiej jakości i wszystko wygląda blado ale ciuszki są o wiele ładniejsze niż na zdj.żadnych plam ,ślady normalnego użytkowania. Jeśli ktoś jest zainteresowany prosze o kontakt tel 726850406 lub na email nina26@gazeta.pl https://picasaweb.google.com/116638950505022695037/Kolaze?authkey=Gv1sRgCILp9-368vfnxQE#5569819821894487858

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izabell21
Sprzedam kilka rzeczy takich jak: 2 pary adidasków na chłopczyka cena od pary-8 zł 2 bluzeczki na chłopczyka krótki rękaw cena -3 zł sztuka 2 bluzeczki długi rękaw cena od sztuki -3 zł Spodnie dość duże myślę że około 4-5 lat cena 8 zł Dresiki mam dwa jeden jest 3-częściowy sprzedam od jednego cena 5 zł Bluza cena 4 zł Skarpetki anty-poślizgowe 2 pary cena 2 zł od pary. Ochraniacz do łóżeczka cena 7 zł Czapeczka i szalik dla dziewczynki cena 7 zł. Dla mamy: Żakiet i spodnie komplet-20 zł Mam 4 swetry tylko to jest dość duża rozmiarówka 5 zł od sztuki. Bluzeczko-golfik cieniutki rozmiar około 38 cena 10 zł Buty letnie dla mamy czarne i białe rozm 37 cena 10 zł od pary. Wszelkie wymiary i zdjęcia podam na e-meila jeśli znajdzie się ktoś chętny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izabell21
Mam jeszcze spodnie ogrodniczki sztruksowe rozmiar 86/92. Cena 8 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupię sukienkę Wójcika na roczek rozmiar 80-86 - jesli ktoś chce sprzedać jakąś sukienkę okolicznościową proszę o kontakt evalod@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izabell21
Sprzedam kilka rzeczy takich jak: 2 pary adidasków na chłopczyka cena od pary-8 zł 2 bluzeczki na chłopczyka krótki rękaw cena -3 zł sztuka 2 bluzeczki długi rękaw cena od sztuki -3 zł Spodnie dość duże myślę że około 4-5 lat cena 8 zł Dresiki mam dwa jeden jest 3-częściowy sprzedam od jednego cena 5 zł Bluza cena 4 zł Skarpetki anty-poślizgowe 2 pary cena 2 zł od pary. Ochraniacz do łóżeczka cena 7 zł Czapeczka i szalik dla dziewczynki cena 7 zł. Dla mamy: Żakiet i spodnie komplet-20 zł Mam 4 swetry tylko to jest dość duża rozmiarówka 5 zł od sztuki. Bluzeczko-golfik cieniutki rozmiar około 38 cena 10 zł Buty letnie dla mamy czarne i białe rozm 37 cena 10 zł od pary. Wszelkie wymiary i zdjęcia podam na e-meila jeśli znajdzie się ktoś chętny. Mam jeszcze papucie rozmiar 24.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×