Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mod_essa

*** K U P I E---SPRZEDAM--ODDAM *** Rzeczy używane i nowe dla dziecka

Polecane posty

Gość aukcja
Gość upupupupupupup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podnoszeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zabawki i Ubranka .....
Zabawki dla chłopca: - MEGA ZESTAW ACTION MAN __38__SZT !!! SUPER BRYKA Dla dziewczynki: - Sukienka do chrztu 68cm, - Kurteczka Early Days 3-6 mc, - Pajacyki 3-Pak 56cm. http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=3667498 Zapraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalka latarka
witam:):) mam do sprzedania ubranka po synku noszone przez 1 dziecko , jest ich 50 szt.+skarpetki i buciki , ubranka służą od 3 mcy do nawet 10mcy.chętnych proszę pisać na maila tytanikl@tlen.pl :):):):)stan ciuszków bdb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalka latarka
zapomniałam jeszcze o czapeczkach :):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ponawiam
do fajny wozek:) fajne te sukeniki szkoda ze ja nie mam dziewczynki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajny wózek
dziękuję ci ponawiam :):):):) szkoda tylko że nie ma chętnych do kupna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doniamia
Kupię tanio ubranka dla wczesniaczki takie w rozmiarze 50 i dla dziewczynki 5,6 lat ,mogą mieć plamki ,tylko zeby było tanio .Jeśli ktoś ma to proszę tutaj poniżej napisac .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ja mam dla wczesniaczki duuuuzo ciuszkow. wystawiony mam jeden zestaw poki co. http://allegro.pl/item638278282_babzi_zestaw_noworodek_r56_tiny_ted_disney_uk_4_5.html ten jest do 4,5kg ale mam tez do 3,5kg i 4,1 ciuszki, nie sa jeszcze wystawione, ale jak sie skontaktujesz ze mna na maila to wysle Ci zdjecia jak one wygladaja. e-babzi@prokonto.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie podoba mi się
Alantoina, ten twój zestaw jest kompletnie niepraktyczny, dla wcześniaka sukienki jeansowe, krótkie spodenki, skarpetki, pierdółki. Z normalnych ubranek 1 body , 3 śpioszki, 1 koszulka, nie dałabym za to 30 zł. Gdzie body, pajacyki, dresy ????????Dziecku ma być wygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po pierwsze to nie jest zestaw dla wczesniaka :O to jest dla noworodka po drugie jesli za drogo dla Ciebie nie licytuj po trzecie napisalam ze mam wiecej wystarczy napisac i sie dowiedziec... zestaw robiony w pospiechu wiec nie kazdemu bedzie odpowiadac normalne rzeczy dla Ciebie to body pajacyki a dla innych SUKIENECZKA Z MIEKKIEGO JEANSU jesli takie ciuszki sa robione przez znane dobre marki to raczej nadaja sie do uzytku ale najwazniejsze powtorze to nie jest zestaw dla wczesniaka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o kurka wodna
ja też bym nie kupiła takiego zestawu dla noworodka :O sukienka może się nadawać dla 4 miesięcznego malucha a nie dla leżącego niemowlaka . Wiem ze niektóre mamy ubierają takie małe dzieci w sukienki , ale nawet gdyby były z najmiększego jeansu na świecie to ja bym nie ubrała , żal by mi było męczyć dziecko :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie kazda inaczej ubiera swoje dziecko, nie bede sie spierac jak ale macie malo tych rzeczy, zawyzylam bo zrobie inny nowy lepszy wiekszy czasem dobrze wysluchac krytyki, widzi sie wtedy bledy, dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alantoina :) nic się nie martw, tu zawsze na człowieka krzyczą, że beeeee ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1987456
Pelno ubranek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×