Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mod_essa

*** K U P I E---SPRZEDAM--ODDAM *** Rzeczy używane i nowe dla dziecka

Polecane posty

Gość gość
Chętnie przyjmę ciuszki dla chłopca rozmiar 80-86 Koszt wysyłki opłacę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankaa24
kupie duza lale bobasa. Oferty na justa216@buziaczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecam od 1 zł
Gość Ubranka do r.86
Sprzedam kombinezon KappAhl dla dziewczynki,rozm.80. Spodnie dresowe,kurteczki,buciki,swetry dla chłopca. Mma ubranka dl achłopca i dziewczynki do rozmiaru 86. Kilka jest wystawionych na Allegro, o resztę można pytać, przesle fotki;) Super kurtki na wiosne!!!!!! http://allegro.pl/listing.php/user?us_id=7340365

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak masz na zbyciu i chcesz
Witam Nietypowe Jeżeli masz na zbyciu jakies uzywane zabawki dla chlopca 3 lata a ich juz nie potrzebujesz albo chcesz wyrzucic to chetnie przyjme. Oraz papucki po domu albo inne butki 26. Pokryje koszty wysyłki. Moj mail meggi10@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprzedam mate edukacyjną fisher price,huśtawke dla dzieci,wózek głęboko spacerowy adbor ring max oraz różne ciuszki do rozmiaru 74 tanio! w bardzo dobrym stanie ! jesli jest ktos zainteresowany kontakt mailowy paula.w.13@wp.pl lub tel 726365684

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oddam fotelik maxi cosi do 13kg oraz stelaż do wanienki, jesli ktos potrzebuje wanienke też, tylko odbiór osobisty Katowice proszę o maila anna_masny@wp.pl wysle zdj itp , mam tez inne graty po dziecku ktore chce oddac lub sprzedac mase zabawek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie zachęcam do zajrzenia na moje aukcje, na których wystawiam ciuszki po mojej córci. Głównie są to rzeczy mało używane, po jednym dziecku, z domu gdzie się nie pali i nie ma zwierząt, prane wyłącznie w proszkach dla dzieci. W większości sprzedaje markowe ciuszki, znanych i renomowanych polskich i angielskich firm takich jak: H&M, Mothercare, Early Days, St. Bernard, Cheerokee, Coccodrillo, Tup-Tup, Mariquita, Gap, Next, Hello Kitty, Disney, George,Marks&Spencer i inne. Pozdrawiam, grudniówka 2010 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie zachęcam do zajrzenia na moje aukcje, na których wystawiam ciuszki po mojej córci. Głównie są to rzeczy mało używane, po jednym dziecku, z domu gdzie się nie pali i nie ma zwierząt, prane wyłącznie w proszkach dla dzieci. W większości sprzedaje markowe ciuszki, znanych i renomowanych polskich i angielskich firm takich jak: H&M, Mothercare, Early Days, St. Bernard, Cheerokee, Coccodrillo, Tup-Tup, Mariquita, Gap, Next, Hello Kitty, Disney, George,Marks&Spencer i inne. Pozdrawiam, grudniówka 2010 :) http://allegro.pl/listing.php/user?us_id=7842084

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×