Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość monia31

Dziewczyny XXL z Olsztyna - gdzie kupujecie ciuchy?

Polecane posty

Gość monia31

Dziewczyny z Olsztyna w rozmairze XXL, 44/46 jak ktoś woli. Gdzie kupujecie ciuchy ? Tylko nie takie dla kobiet w wieku lat 50 a raczej 30. Bo ja jak chodze po sklepach to tylko chora z nich wychodzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sluchaj nie ma w olsztynie sklepu takiego jak puszysta pani?? sa ladne modne, duze, i wcale nie dla starych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj kupilam garsonke (naprawde sliczna mam 21lat w puszystej pani) zaplacilam za nia 300zl strasznie tanio, bo jak kupowalam na wesele sis garsonke w sklepie to placilam 500zl, moze w tych sklepach z drozsza odzieza beda jakies, no faktycznie 200zl to prawie nowe jeansy z americanosa czy big stara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia31
ale to nie były dzinsy tylko sztruksy które bardzo szybko mi sie poprzecierały. A jaki konkretnie sklep masz na mysli? gdzie on jest w Olsztynie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werwerwerewrt
monia 31 jeżeli dobrze pamiętam i w miarę łatwo wytłumacze: na starym mieście jest sklep House i po stojąc przed sklepem po twojej prawej stronie sprzedają kwiatki mijasz je i masz masz ulice tak jak byś szła do kościoła iw dól na szrajbera jest sklep xxl jakoś tak przed sukniami ślubnymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem czy jest w
Olsztynie C&A maja tam rozmiarowke 44/46 i naprawde mozna wybrac calkiem przyzwoite rzeczy ;) a dodam, ze sztrusy kotre sie swietnie nosza w wyzje wymieonionywm rozmiarze zakupila moja siostra walsnie w C&A niedawno za 50 zł!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia31
wiem że C&A to fajny sklep ale akurat u nas w Olsztynie go nie ma ... :-((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salonmodyxxl
Serdecznie zapraszam wszystkie Panie i dziewczyny do naszego sklepu internetowego z modą damską xxl (rozmiary 46-62). Sklep dostępny pod adresem www.sklep.salonmodyxxl.pl Gorąco polecam tuniki. Tylko w naszym sklepie jakaś nowość co 2 tygodnie, a ceny prosto od producenta Zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w Alfie, w tych wszystkich H&M, Orsay i tak dalej? warto poszukać, w zeszłym tygodniu szukałam dla siebie, po wszystkich życiowych przygodach odchudzona mocno do XS i w tych wymienionych znajdowałam właśnie tylko od 40 w górę w końcówkach kolekcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mary_ann_889
Ja co prawda nie jestem z Olsztyna ale mam swój ulubiony sklep który powinniście mieć tam :) mówię o H&M :) mają cały dział dla rozmiaru powyżej 44 więc zawsze coś dla siebie znajdę. Gorzej jest z bielizną bo tej nie można tak łatwo dostać. Mam miseczkę H a w sklepach niestety max D. Na szczęście znalazłam bardzo dobry sklep w necie - krisline.com . Nie dość, że mają bardzo dużą rozmiarówkę to jeszcze piękne modele nawet pokusiłam się na gorset :) więc jakoś sobie radę z dobieraniem garderoby na moje XXXL :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puszystaa50
W Olsztynie można się ubrać w Puszystej Pani na Manhattanie, ale ostatnio tam więcej ciążówek jest.. Ale jest jeszcze jeden sklep na przeciwko puszystej, zaraz przy wejściu, też w Manhattanie. Bardzo fajnie ciuchy, dobrej jakości. Sklep może nie zapowiada się ciekawie, ale trzeba do niego wejść i się rozglądać, bo mają tam masę towaru i czasem trudno coś wypatrzeć od razu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krysiaa J
Ja sobie kupiłam śliczną sukienkę w http://donnevere.pl/. Jestem z niej bardzo, ale to bardzo zadowolona. Czuję się w niej niesamowicie i kobieco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam mój ulubiony sklep z sukienkami Danvera.pl duży wybór, rewelacyjne ceny, świetna jakość ,szybki czas realizacji:) Najfajniejsze jest to że szyją tam na miarę więc nie ma obaw że coś nie będzie pasowało, świetnie dopasowują się do ciała tuszując to co zbędne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój ulubiony sklep internetowy to danvera :) Uwielbiam sukienki a tam mam ich pod dostatkiem ;) W tym sklepie kupuję znacznie taniej sukienki, no i nigdy nie ma problemu z rozmiarem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrym i wartym polecenia sklepem jest danvera Sama kupuje w nim od dawna i nie zawiodłam się bardzo duży wybór sukienek i szybka dostawa to ich zalety :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, duże rozmiary od 46 do 54 są też do kupienia w Zatorzance na stoisku 137, tylko polskie bluzki, tuniki ceny około 50-60 złotych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co prawda nie z Olsztyna, ale maja sklep internetowy - http://www.gaba-fashion.pl/ - polecam , mają bardzy szeroki wybór ciuchów, duże rozmiary i przystępne ceny - ciezej mi znaleźć sklepy stacjonarne, troche ich jest ,ale i tak za mało …:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja kupuję ciuszki w Pri-modzie przy Kołobrzeskiej przy Spółdzielni Pojezierze. Fajne ciuszki w dużych rozmiarach w przystępnych cenach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W małych miastach rzeczywiście może być z tym problem dlatego ja jak u siebie nic nie znajdę ciekawego to korzystam z internetowych sklepów dla puszystych np. http://www.gaba-fashion.pl/galeria mają ciekawą ofertę i ubrania, w których czuję sie jeszcze jak kobieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×