Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

przeniesienie

Co sadzicie o takiej figurze ???

Polecane posty

[16.03] 14:45 Mam pytanie. Piszecie ze chude jest obrzydliwe i odchodzi do lamusa, najezdza sie na modelki, ja waze 68 kg i moje bmi jest w normie a wygladam tak, jak osoba na zdjeciu, i co z tego ze mam bmi w normie jak cialo mowi samo za siebie ?! Jestem ladna dziewczyna ale co z tego, dla kazdego faceta jestem grubasem, pisze tu wiele osob ze figura typu modelka sie nie podoba, a za kazdym razem widze jak faceci slinia sie na widok takiej chudej dziewczyny http://i118.photobucket.com/albums/o100/cyanid esuicide_2006/777002.jpg http://i118.photobucket.com/albums/o100/cyanid esuicide_2006/777004.jpg [16.03] 14:49 ja kiedys zawxze wazylam 60 kg przy wazroscie 175 kazdy mi mowilze jestem okragla jedyna moja zaleta w tydy bylo ze mialam plaski brszch teraz waze 78 w ciagu 3lat przytylam 20 kilo i jedynym moim atutem sa ladne duze piersi nie popadam w paranoje ze waze za duzo kocham siebie jtaka jaka jestem znajdz w sobie atut ktory mozesz podkreslac wczesniej byl to u mnie plaski brzuch a teraz piersi zakrywam brzuszek bioderka ale za to nosze duze dekoldy i stankiki podnoszace w ten sposob faceci nie patrza na mnie jak na grubaske tylk jak na laske trzeb a tylko dobrac odpowiedni stroj i juz [16.03] 14:50 aastry no coz ladnie to nie wygladza ale taka wlasnie budowa ma polowa kobiet napewno nie dla kazdego faceta jestes grubasem.... gusta sa rozne ci co najezdzaja na chude pewnie wola takie ciala [16.03] 15:01 Mam pytanie. Mnie wyzywa sie od grubasow a nie jestem przeciez otyla, owszem, zaniedalam sie, ale zeby od razu grubas Zapisalam sie na basen, 4 razy w tygodniu, zaczelam jesc zdrowo ale normalnie, tak mi poradzila dietetyczka, ponoc waga ustabilizuje sie na poziomie, boje sie ze moja waga normalna to bedzie nie mniejsza niz teraz, nie chce tak dluzej wygladac [16.03] 15:03 aastry skoro bedziesz chodzila na basen regularnie i dobrze sie odzywiala to napewno nic nie bedzie ci wisiec... wiec napewno tak wygladac nie bedziesz... nie trzeba bys od razu chudzielcem, ale trzeba dbac o siebie [16.03] 15:04 wweerr Jezeli wygladasz tak jak ta dziewczyna, to powinnas schudnac tak z 5-6kg + zaczac uprawiac jakis sport zeby ujedrnic cialo. [16.03] 15:04 dzielnicowy guciapa z palką absolutnie nie dorownuje figurze p. Doroty Wellman. [16.03] 15:05 jupi. oki, dziewczyna chciła sie poradzic jak wyglada..rozumiem jakies porady otrzymala...ale zeby takie gacie nisic..wstyd...naprawde wstyd [16.03] 15:08 eternal gruba nie jesteś, tylko troche to ciało jakieś sflaczałe i blade. poćwicz trochę, odchudzac się nie musisz [16.03] 15:09 anka_23 mam podobną budowę ciała do twojej nie musisz chudnąć ujędrnij tyko swoje ciało, twoszkę ćwiczeń na wszystko a szczególnie na brzuch może jakiś samoopalacz by poprawił roloryt skóry, to dużo daje pozdrawiam serdecznie (ja walczę z uwidocznieniem wcięcia w talii) Po ilu kostkach ty się Po 15 [16.03] 15:10 ale gruubasssssssssss porazka!!!! [16.03] 15:12 bo trzeba tłuszcz zamienic na mięsnie bo nie tylko BMi jest ważne, ale tez to jaki procent wagi zajmuje tłuszcz, a miesnie waża więcej niz tłuszcz, zacznij ćwiczyć, a zobaczysz, ze po jakimś czasie bedziesz wazyc tyle samo, ale ciłao zacznie sie zmieniać [16.03] 15:34 Mam pytanie. Czy 4 h tygodniowo plywania jest wystarczajace ? Nie potrafie sie forsowac codziennie po 2-3 h na silowni, nawet bym sie na niej nie pokazala w takim stanie, dlatego wybralam basen, rano o 7 To nie moje cialo i nie moja bielizna, przedstawilam tylko figure jaka sama posiadam [16.03] 15:41 aastry napewno lepsze to niz nic... ale przeciez mozesz cwiczyc w domu.. brzuszki itp. to bardzo pomaga cztery godz. to nie duzo ale jesli bedziesz systematyczna to napewno wyglad sie poprawi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam pytanie.
W domu moge, choc wracam zmeczona wieczorami, brzuszkow nie lubie ale hul hop i moze cw z kasety, jakby aerobik (?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ayanie widze zdjecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalona anka 24
mam taka sama figurer, porazka, tez nie wiem co z tym zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 5565221
mniej wpierdalac kobyły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×