Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czarna333

plastyka pochwy

Polecane posty

Gość czarna333

czy ktos to robil? jak wyglada zabieg, znieczulenie miejscowe czy ogolne? czy potem mocno boli itd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam lekarza dobrego
o, a ja szukam w warszawie, kogoś, kto dobrze! robi korekcję warg sromowych. znalazłam że w centrum damiana robią, robi chęciński (zobaczyłam na stronie int). ale nie wiem czy dobrze, nie wiem nic. cholera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna333
znalazlam to Model Med - klinika chirurgii plastycznej | ul. Mierosławskiego 19, 01-549 W-wa | tel.: +48 22 86 99 774, fax: +48 22 86 99 620 | e-mail: modelmed@modelmed.pl Operacja plastyczna pochwy i krocza Wiele kobiet po porodach odczuwa zmianę dotyczącą intymnej strony życia objawiającą się obniżeniem potrzeb seksualnych lub satysfakcji z pożycia seksualnego. Oprócz przyczyn natury psychicznej, zmęczenia fizycznego związanego z nowymi obowiązkami zajmowania się dzieckiem może być to spowodowane zmianami w zakresie narządu rodnego. Polegają one na rozciągnięciu mięśni okrężnych pochwy i rozejściu się mięśni dna miednicy a w następstwie obniżeniu się krocza, co powoduje powiększenie się przedsionka pochwy oraz wejścia do pochwy. Celem usunięcia tych zmian zaleca się obecnie kobietom po porodzie wykonywanie ćwiczeń polegających na napinaniu mięśni krocza.. Jednak w przypadku kiedy postępowanie zachowawcze nie przynosi efektu radykalnym rozwiązaniem jest leczenie operacyjne przywracające stan krocza i wejścia do pochwy do prawidłowych warunków anatomicznych z okresu przed porodem. Najbardziej istotnym elementem operacji jest odpowiednie podszycie mięśni krocza i usunięcie nadmiaru śluzówki pochwy. Na zewnątrz pozostaje niewielki szew samorozpuszczalny Rana zewnętrzna na skórze goi się do5-7 dni. Czas trwania operacji około 45 min. Zabieg przeprowadza się w znieczuleniu ogólnym. Pobyt w Klinice - 1 doba po operacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna333
to jednak nie taki cud miod plastyka pochwy: nie daj się okaleczyć! Usłyszałaś od ginekologa: "trzeba u pani wykonać plastykę pochwy"? Upewnij się, czy ta operacja jest tak konieczna, jak wydaje się lekarzowi. Jeśli ginekolog stwierdził, że twoja pochwa zwiotczała i zaczęła się obniżać, i zaproponował ci zabieg zwany plastyką pochwy, bądź dociekliwa! Wypytaj go o najdrobniejsze szczegóły, bo to poważna operacja, która w Polsce często jest wykonywana bez wyraźnej potrzeby i przestarzałą metodą. Źle przeprowadzona może cię pozbawić satysfakcji ze współżycia, a nawet uniemożliwić stosunki seksualne! Diagnozę postawioną przez lekarza i jego zalecenia potwierdź u innego specjalisty, bo często zamiast operacji można zastosować inne metody leczenia. http://samozdrowie.interia.pl/kobiece/dolegliwosci/news?inf=481090

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam lekarza dobrego
wiesz, pewnie wszędzie istnieje ryzyko. ale ja jestem już bardzo zdeterminowana, by zrobić sobie tę korekcję i już tylko szukam dobrego miejsca. najbardziej chciałabym w swoim mieście, ale jak w Wawie nic mi nie podpasuje, pojadę w inne miasto. bo już mam zdecydowanie dość. pozdrawiam! oby się nam udało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ELZA ALE NIE DZIKUSKA
też byłabym zainteresowana... a cena?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×