Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

panna dzeszczowa

wózki bebecar co sądzicie

Polecane posty

Ja mam wozek stylo AT i jestem zadowolona. Jest niestety dosyc ciezki i wdrapac sie z nim nawet po malych schodach to nie lada wyczyn:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia29
Ja mam model Icon w wersji ze spacerowką, gondolą i fotelikiem. Stelaż leciutki, gondola ogroomna - a to ważne bo mój Synek waży prawie 7 kilo a ma 3 miesiące - fotelik samochodowy też niczego sobie. Całość składana i wchodzi do malutkiego bagażnika Corsy, więc polecam!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja obecnie uzywam starszy model Rider At czy jakos tak, (nie moge sprawdzic bo mam go w wózkowni:) . Moj jest ciezki , za to duza gondolą (coś za coś) . Jestem bardzo z niego zadowolona. Stabilny, prowadzi sie go super, ma skretne przednie koła. W zasadzie sa to wózki, których nie sposób zniszczyć. Moze te nowsze modele sa lzejsze, bo moj jest ciezki i duży i raczej nie bede sie z nim przemieszczac srodkami komunikacji miejskiej. Kupujac go, z góry załozyałm ze dokupie sobie potem lekka spacerówkę. Jezeli kupisz nowy to zwroc uwage czy dodaja folie przeciwdeszczowe, bo oryginalne kosztują dość duzo, ok 80-100 zł. Te modele do ktorych podajesz linki sa nowe i ulepszone w stosunku do mojego. Kupujac jeszcze raz wózek pewnie kupiłabym go jeszcze raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polecam JANE, rewelacja! Mniej znana firma, ale naprawde warto. Prowadzi sie jedna reka, doslownie-jak w ich hasle reklamowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niecierpię ........
trzykołowców :o poza tym brzydki jak na taką cenę..chyba że autorka uważa że jest tani :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Są to wózki nie do zdarcia, wykonane bardzo porządnie, niestety odbija się to na ich wadze. Nawet najlżejszy Icon jest bardzo ciężki i także mniej zwrotny niż np Quinny czy X-lander (z takimi porównywałam). Ale co do wykonania to jest takie super, że po obejrzeniu wózków Bebecar w Quinny wszystko wydaje mi się rozklekotane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Także jak ktoś nie musi nosić to polecam, a wygląd i kolorystyka bardzo eleganckie, może nie tak wesołe jak w Quinny ale z klasą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdecydowanie polecam chicco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chicco nie polecam
Bebcar moge polecic z czystym sumieniem, dla osób które nie muszą dźwigać po schodach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justaaaaaaa
a dla tych co musza dzwigac polecam jane nomad:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×