Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

przeniesienie

Mam chude nogi...wstydzę sie lata...

Polecane posty

[17.03] 18:53 ChuDzIuTkA... Mam strasznie chudziutkie nogi,i łydzie...wstydze sie chodzic na basen czy chodzic w lecie w krótkich spodenkach,bo poprostu mam na tym tle kompleksy.... Sami zresztą popatrzcie,mówia mi w sumie,że jestem zgrabna i wogóle,ale to mówia gdy mam na sobie ubranie-a ubraniem można wszystko zatuszować....zdjęcie i tak nie jest najgorsze-gorsza jest rzeczywistość-NIESTETY !!! http://www.mfoto.pl/uploads/1201/16-03-07_1500 _a7cbb.jpg [17.03] 18:57 ChuDzIuTkA... http://www.mfoto.pl/upload.php [17.03] 19:00 nie otwieraja sie [17.03] 19:01 ChuDzIuTkA... nie wiem czemu,może na innym programie sie otworzy....tylko ja znam tylko ten .... moze mi ktos poda,to wkleje zdjęcie... ??? [17.03] 19:09 wklej zdjęcie jeszcze raz bo po prostu nie ma go tam [17.03] 19:10 zmierz łydki szkoda a ile masz włydce ? [17.03] 19:10 zmierz łydki MI SIE WYDAJE ZE PRZESADZASZ. ZMIERZMETREM JAK MASZ W DOMU JAKIS KRAWIECKI ALBO COŚ ŁYDKE W NAJSZERSZYM MIEJSCU.. I POWIEDZ..ZOBACZE CZY MASZ TAKA CHUDĄ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chude lydki mam też v
a ile masz w tej lydce? z tego co widze brzuszek masz calkiem apetyczny i niechudy.. ile wazysz i masz wzrostu? ja mam ten sam problem co ty:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to są normalne nogi
ile masz w udzie i łydce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tylko dla wybrancow
twoj problem to raczej szerokie biodra;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghghgh
no szerokie masz bioderka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porady dam za złotówkeP
jestem podobnej budowy, chude nogi, szerokie biodra, wystające kosci :) mnie nogi nie przeszkadzają tak jak ...KOŚĆI!!!!!!!! ależ to ból dla faceta jak nam nie lezy:P (chyba)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludziom brak wyobraźni
Laska, jesteś zgrabna jak nie wiem, wszytsko masz w porządku, a ty sobie kręcasz problemy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ideał dla mnie
Ha ha ha ciekawe gdzie wy widziecie te szerokie biodra ! Zajebiste bogi, marze o takich !!! Ja mam 48 w udzie i 33 w lydach Twoje wygladaja na max 45 udo i 28 lydka Idealne, i ten brzuszek, kosci biodrowe, ja pierdole, czemu ja tak nie wygladam 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz naprawdę ładne nogi
Przestań dziewczyno ubolewać!!! Tyle kobiet, które moglyby naprawdę narzekać na nogi, łazi w spodenkach, spódnicach i się tym nie przejmuje; mało tego kroczą z dumą niczym po wybiegu:-) Przede wszystkim najważniejsze jest zadowolenie z siebie; to już połowa sukcesu, a wtedy każda kobieta jest niemalże idealna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość super_lasecz_z_ciebie
jesteś piękna.... ja uwielbiam takie nóżki... Mniam... jesteś cudowna, naprawdę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×