Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość biznesmen_romek

Kobiety na mnie lecą choć jestem impotentem

Polecane posty

Gość biznesmen_romek

Drogie panie chciałem się wam czymś pochwalić. Jestem brzydki jak noc, słaby w łóżku, nudny jak flaki z olejem, głupi jak but, mam bardzo małego penisa i prawie jestem impotentem a do tego jeszcze sporo piję, palę jak smok i nie zamykam klapy od sedesu. Mimo to kobiety na mnie lecą jak oszalałe czego nie potrafię zrozumieć. No i co wy na to? Zawsze wierzyłem w kobiety i wiedziałem, że są lepsze od nas facetów. Nas interesuje jedynie powierzchowność kobiety ładna pupcia, fajne cycki, miła buzia a kobiety są inne. Kobiety zwracają uwagę przede wszystkim na wnętrze człowieka. Nie ważne czy masz mały penis, jesteś słaby w łóżku, pijesz, palisz, nie zamykasz klapy od sedesu. To są szczegóły. Ważne jakim jesteś człowiekiem i jak traktujesz kobiety. Mitem jest tez, że kasa ma takie znaczenie dla kobiet. To są wymysły sfrustrowanych facetów, którzy nie maja kobietom nic do zaoferowania więc krzyczą jakie to z nich materialistki. Ja co prawda mam duża kasę ale wiem, że dla moich kochanek nie ma to większego znaczenia. One nie patrzą na mnie przez pryzmat kasy tylko jak na interesującego wręcz fascynującego mężczyznę. Jestem pewien że byłyby ze mną nawet gdybym był bezdomnym. Kobiety, dziewczyny, panienki jesteście naprawdę boskie! Kocham was wszystkie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×