Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość asia1302

TŁUMACZENIE Kaye Styles - PRISON BREAK ANTHEM

Polecane posty

Gość Natalka777
Ludzie tacy jak ten kwiatek 88 są poprostu do d**y!Ogarnijcie się!Pozdro dla wszystkich normalnych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nionek78
Hejo!szacun dla wszystkich,ale natalka777 ma trochę racji.Najpierw chcecie tłumaczenie a póżniej jeszcze komentujecie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta *
Ta piosenka jest great!!!! No a tłumaczenia też są spoko ;) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eminem PL
Zajebista piosenka. Gościu ma styl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzysiek19
Dla mnie to jest śmieszne, co tu piszecie... A jeżeli chodzi o tłumaczenie, to nie jest do końca dopracowane... Zacznijcie się po prostu uczyć języka... Ja uczyłem się go tylko przez 3 lata w Liceum, a na dzień dzisiejszy jestem na pierwszym roku studiow filologii angielskiej i śmieszy mnie portret Polaka, który domaga się tłumaczenia, nie znając zalążka (bo tyle wystarczy, aby przetłumaczyć ten tekst) języka. Wiec, aby się wypowiedzieć, potrzebna jest na początek wiedza, którą lapidarna liczba osób tutaj posiada.... Sorry, ale to jest prawda:/ Miłego czytania tłumaczenia. Pozdro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika1993
ble ble ble.. a co ty tu życiorys swój piszesz krzysiek19 co? mądry sie znalazł to po co tu zaglądałeś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kurak
Ta piosenka jest bardzo fajna. Ocena 10/10. Tłumaczenie też bardzo dobre. ja w ogóle kocham ten film "PRISON BREAK" - "Skazany na śmierć" POZDRO dla fanów tego filmu i dla tego kto napisał/a te tłumaczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Heyo
Ludzie... Ale macie problemy... Czuję się jak w przedszkolu, a jak ci kwiatek88 bodajże coś nie pasuje to nie pisz... I nie chwal sie tak że umiesz szukać w necie, bo to małe dziecko umie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AAW
Tlumaczenie tragedia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leposka
Lubie skazanego na śmierć a ten kawałek jest równie dobry jak film!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aduska18
Ej ale ludzie (ale to tak bardziej do kwiatek88) co ty od nich chcesz??? Przecież właśnie znaleźli to tłumaczenie tutaj no nie. Bo musieli jakos go szukać w googlach, no nie? Szkoda, że dopiero teraz na to wpadłam no ale;););))) PzDr dla wszystkich fanów Skazańca=*__xXP !.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Zagranica*
Ta piosenka jest bąmbowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×