Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

.......****.......

..*..*.. zdrowa...zbilansowana ..dieta.. na całe...życie ..*..*..

Polecane posty

:) Postanowiłam założyć własny topik ... Nie wierze w diety CUD , tajemnicze tabletki , herbatki , mikstury rzekomo pomagające się odchudzić ! jeżeli już ..działają to zazwyczaj przynoszą chwilowe efekty ... Moim zdaniem dieta powinna być : * odpowiednio zbilansowana by dostarczać organizmowi odpowiedniej ilości minerałów i składników odżywczych do prawidłowego funkcjonowania ! ... *posiłki powinny być przygotowane z naturalnych produktów ... ważne by unikać przetworzonej chemicznie żywności * a ruch to podstawa ! :) Każdy kto chociaż raz zmierzył się z walką o piękne ciało wie , ze to nie jest proste zadanie .... ale wykonalne !!! ... Serdecznie zapraszam na topik ! Razem będzie nam raźniej 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
każdego dnia będę notowała co zjadłam ;)...i ile ćwiczyłam ... nie mam żadnego celu ... chce po prostu :) zdrowo żyć i ładnie wyglądać ... ... dzisiaj mam już na kocie 1godz na rowerku stacjonarnym :) + ćwiczenia na biodra tz. kładę się na plecach , uginam nogi w kolanach i przenoszę ciężar ciała z boku na bok :P ... zrobiłam takich 100 ... czyli 50na jeden bok i 50 na drugi .. wieczorem kolejna godzina na stacjonarnym + skoki na skakance ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psikus123
dokladnie:)kolejne diety pomagaja tylko na moment a potem kilogramy wracaja z podwojna sila:(lepiej ulozyc sobie jakos rozsadne jadlospis i cwiczyc niz porywac sie na diete pt. 18 kg mniej w dwa dni:)ja wyeliminowalam tluste miesa, wiekszosc pieczywa (jezeli jem to tylko z serii zdrowa linia), nauczylam sie tez pic kawe i herbate bez cukru.no i minimalna ilosc slodyczy!do tego fitness, basen i rower.pewnie ze czasem jest trudno ale trzeba sobie narzucic dyscypline:)ciekawe jak dlugo uda mi sie wytrwac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chętnie się przyłączę, mam już dość porażek, każda dieta cud kończy się tak samo- szybko chudnę, szybko tyję ! Ruch to podstawa a Ja go nie mam w ogóle, chcę ćwiczyć i dużo spacerować, przynajmniej 4 razy w tygodniu. Ostatnio moje główne menu to kluski, białe pieczywo i słodycze 😭 Efekty widoczne natychmiastowo- cellulit, brzuch, w samych udach + 3 cm a w bonusie kilka kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Styliste ... :) ciesze się , że do nas dołączasz ... najgorsze są pierwsze trzy dni ...później już o wiele łatwiej kontrolować apetyt :) ... będzie dobrze ! ja bardzo lubie ćwiczyć ;) ... hmm idzie wiosna ... ładna pogoda ... można pospacerować , pojeździć na rowerze ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ćwiczyłam prawie codziennie 1-2 h, później była kontuzja i niestety ale rozleniwiłam się i ciężko mi znowu wpaść w rytm, ale obiecłam sobie ze od jutra koniec, czuję się teraz fatalnie, a ćwicząc mój nastrój diametralnie się poprawia, trzeba się otrząsnąć i wziąć za siebie, bo naprawdę fatalne mam przez to samopoczucie 😭 Jedzenie też daje w kość, zaparcia, wzdęcia, bóle głowy, człek taki ociężały i marudny, no ale czemu tu się dziwić, skoro zjadam ostatnio same śmieci 😡 To do roboty, pozdrawiam i też odezwę się wkrótce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj moja dietka nie przebiegła specjalnie dobrze ... ;) tz. obiad ok 14 ... sałata zielona + oliwa z oliwek + :O 2 plasterki sera light na kolacje o 18 taki sam zestaw ;) jestem po kompu ... wczesniej ćwiczyłam :D 35min na stacjonarnym 15min biegałam po mieszkaniu lol lol ale sie zmeczyłam :classic_cool: i 15 min hula-hop ;) ... tz. kółko utrzymuje mi sie na talii :P 15sekund .. podnosiłam i kreciłam w dalszym ciągu :P :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj:) troszke mało za mało zjadłas dzisiaj:P:P hehe Ja tez od ok.3 miesiecy przeszłam na zdrowy styl zywienia:):)i musze przyznac ze efekty są widoczne ... a przy okazji schudłam 7kg.pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm jutro co by to sobie zjeść :) zaczynam dzien od szklanki wody z cytrynką ... :P ... oczywiście bez dodatku cukru ... na sniadanie o godzinie 6 .. jem 1jajko gotowane + sałata zielona II śniadanie ... ok 9 bede w drodze do Gdańska pewnie ... :/ ... jem jogurt naturalny przed 13 cos przekąsze ... jabłko albo inny owoc ;) bo bede w drodze ... ok 16 sałata + oliwa z oliwek może jakis kawałek mieska .. albo troche szynki z indyka ... jeszcze nie wiem o 18 cos białkowego ... albo warzywa no i ok 2l wody przez cały dzień i ćwiczenia ... :) ;) ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izulka1984 ;) czasami zagladam na Twój topik ... mamy chyba tyle samo wzrostu ;) ... teraz wazysz 44kg :Dtak ? ... tyle własnie chce osiągnąć :) ... ale cięzko mi to idzie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To albo odzywiasz sie zdrowo
Ha ha ha, co innego piszesz, co innego robisz, nie dosc ze jesz za malo, to prawie w ogole bialka nie ma, cwiczysz za 5, nie pociagniesz tak dlugo, w konuc bedzie napad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.......****....... ja chleba juz nie jem od 2 tygodni,ale nie dlatego ,ze tuczy czy cos takiego tylko poprostu jakos nie mam takiej potrzeby by go jesc,a kiedys dzien bez chleba to był dzien stracony :P:P potrafiłam zjesc przez cały dzien z 6 kromek zjesc i to bez warzyw:( az mnie dziw bierze jak człowiek potrafi sie przestawic na zdrowy styl...:):)Wiesz taki styl zywienia duzo mnie nauczył:):) samokontroli,silnej woli itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm od rana:) *jak przewaznie Owsianke:) *w szkole banana *na obiad udko gotowane+surówka *50g dyni *orzechy ziemne 50g *3 krązki ryżowe z miodem *1 jabłko,1 mandarynke i o,5 grejfruta Troche tego duzo dzisiaj było:(:(ale mam nadzieje ,ze zdrowo:P szczerze co o tym myślisz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no chce sie podobnie odżywiać :) ...wazne zeby nie jesc słodyczy ! owsianke lubie ...jadłam w ubiegłym tygodniu ;) ja dodaje do niej jabłko ...a Ty jakos specjalnie ją przygotowujesz ? ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja owsianka to tak: 1 łyzke płatków owsianych,1 łyżke otrębów granulowanych z jabłkiem,1 łyżeczke siemienia lnianego,pare orzechów no i to wszystko miksuje i dodaje do tego miód:)pycha aha zalewam wodą:)gorącą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fffffaaa
O czym panie tu w zasadzie piszą? W tytule jest zdrowa zbilansowana dieta na całe życie. A to, co panie opisują, to dieta niedoborowa nastawienie na zdziałanie cudów na krótką metę. Nie, no można i tak, tylko niech panie założą topik: jak schudnąć 10 kg w tydzień (albo się podłączą pod jakiś), przynajmniej będzie wiadomo o co chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To albo odzywiasz sie zdrowo
Dokladnie, o dupe to rozbic ale kg szybko zleca, to najwazniejsze :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam sie. juz myslalam ze tu bedzie fajny topik o zdrowym odzywianiu a tu panna pisze, ze bedzie jadla jogurt, salate i moze troszke mieska. no brawo. a gdzie prosze pani grube kasze, razowe pieczywom ciemny ryz? a gdzie ryby, warzywa straczkowe, owoce? a gdzie zdrowe tluszcze? aha ... za wolno kilogramy leca. rozumiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śniadanie ... *owsianka z 4 duzych łyżek płatków owsianych + 1 łyzka otrąb + garść rodzynek *ok 9 ..II sniadanie ... bułka grahamka pełnoziarnista + duże soczyste jabłko *obiad pierś z kurczaka bez panierki ...+ gotowany zielony groszek na \"deser\" ok 100g tawrogu ..oblane niskosłodzonym jogurtem 100g ... nie wiem co mam zjesć na kolacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×