Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

madzia87

co sądzicie na temat kolczyka w pępku u faceta

Polecane posty

kolczyk zrobil ni mąż przebil mi pępek bardzo starannie nic nie bolało zagoił mi się po miesiącu mam pytanie chcę mu też zrobić kolczyka na pępku już widziałam u faceta mieźle wyglada mój mąż ma spodnie biodrówki ze stanem z przodu od 18 do 21 cm i świetnie to wygląda a kolczyk by sie tu prezętował nieżle a wy co sądzicie na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już to widziałam i jest nieźle niektóży zachowują się jak babki 70-letnie moda sia zmienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a Twój mąz jest gejem
:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolczyki w uszach, w pepku, wymalowane usta, puder na twarzy, rajstopy - pewnie super to wyglada! W koncu moda sie zmienia! :classic_cool: nie, dzieki, postoje! :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilkaaaaaaa
jak dla mnie to bizuteria jest dla kobiet,facet przez te wszystkie kolczyki (uszy,pepek i bog wi eco jeszcze)robi sie strasznie niemeski...a moze chcesz zrobic z niego kobietke??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to masz pecha
madzia, ludize ci tu mowia, ze to oblesne, a ty dalej swoje, wiec idz i go przekluwaj, chuj nas to wszystkich obchodzi, a nie pytasz o zdania analfabetko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adik
wiesz a ja jestem za niech ludzie widzą u niego jeśli ma brzych niezł i go pokzue to czemu nie gdzie to jet napsane że niewlno mieć jek die kobiety trzymają sę za ręce to nieobi ważena a mężczyźni to już afera to właśnie stareotyp zmie to ja jestemza kolczykiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwestia gustu
czy kobieta stala sie mniej kobieca, kiedy zrzucila przewiewne fatałaszki na rzecz męskich spodni, marynarek, krótkich włosów? czy stałą się lesbą - analogicznie do kilku wypowiedzi powyżej, sugerujących homoseksualizm Twojego faceta? Chyba co niektórym użytkownikom brakuje tutaj szerszej perspektywy w spojrzeniu na świat, na wolność wyboru jednostki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dajcie spokój
poznokcie tez już sobie maluje bezbarwnym lakierem, zeby miały połysk? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość multimilioner
sądząc po bełkocie adik i autorka topiku to ta sama osoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adik
więc zgadzacie się zemną żę niech ma ten kolczyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to masz pecha--->lol i niezle powiedzine:):):) wlasnie madzia pytasz co myslimy czy kto jest za?? bo ja nie rozumiem poszukujesz przyklasku dla swojego pomyslu?? sma ma kolczyk w pepku ale moj pepek jest malutki i nie mam wlosow na nim a jak dla mnie pasek wloskow na brzuszku jest mmmm i mniam:):): ale sory w srod wlosow koczyk wyglada oblesnie ochyda;/ zreszta facetowi kwiatuszki czy swiecidelka nie pasuja a kulki i kly to jhak dla mnie ochyda ale jesli uwazasz ze to cie kreci i facet sie zgodiz to powodzenia. a co do mody i stylu zmienia sie ale nie kazdy jest na tyle pod jej wplywem zeby das sie pociac pokuc pomalowac i zrobic z siebie osla dla niej. kilka wl\\spaniaclych meskich pepkow yuk;/ http://www.bmezine.com/pierce/07-navel/A70314/high/bmepb476032.jpg http://www.bmezine.com/pierce/07-navel/A70308/high/bmepb470673.jpg http://www.bmezine.com/pierce/07-navel/A70314/high/bmepb476906.jpg http://www.bmezine.com/pierce/07-navel/A70314/high/bmepb476145.jpg http://www.bmezine.com/pierce/07-navel/A50927/high/bmegl140326.jpg http://www.bmezine.com/pierce/07-navel/A50502/high/bmegl058342.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cytrynowa
dla mnie to jest smieszne ;p moze z rózową cyrkonią?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sądzę, że to bądź prowokacja bądź zadatki na metroseksualiste :O eh, gdzie ci mężczyźni, prawdziwy tacy 😭 ♪♪ ♪ ♪ 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czego to ludzie nie wymysla zeby sie wyroznic? niektorzy gotowi nawte krowi placek na glowe naciagnac (to taka mysl po obejrzeniu zdjec od nibys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze takie mialam zdania i po fotkach od nibys go nie zmieniam, jednym slowem: bleh :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moim zdaniem kolczyki w pepku
wygladaja zdecydowanie lepiej w facetow niz u kobiet ale glupota jest przebijanie samodzielne jesli nie ma sie odpowiednich kursow i przeszkolenia a takze warunkow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teresn
moj kolega z pracy ma kolczyk w pepku i nie jest geyem itp. pokazywał mi to swoje złote kółko w pepku i jak dla mnie nie wywarło to duzego wrazenia,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulineńka
o nieeeeeeeeeeeeeeee w zciu to może gej nosić, ale nie prosze błagakm tylko nie kolczyk w pępku u faceta!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja żona była ze mną w salonie w czasie zakładania . Nie zapomnę miny kosmetyczki kiedy zorientowała się kto ma mieć przekłuty pempek . Kolczyk mam chyba 10lat. Jest złoty pajączek - ot taki prezencik od żony. Dać fotkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patryk

Co to co ale ja mam kolczyk w pepku i mi się bardzo podoba jak kto woli może jest to troszkę babskie ale mi się bardzo podoba i jestem zadowolony 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marek

Też mam kolczyki w pępku i bardzo mi się podobają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×