Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kicia011

USG TV

Polecane posty

Witam!! ja mam pytanie dotyczące badania ginekologicznego USG TV. CZy któras z Was miałam robione takie badanie? Na czym ono polega? Jestem dziewica i nie bardzo wiem czy moge takie badanie wykonac.. Pani ginekolog kierując mnie na to badanie nie wywarła na mnie zaufania...Dlatego mam takowe wątpliwości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gbdfgdsfg
Miałam USG ginekologiczne. Lekarz włozy Ci cos co przypomina wibrator. Nie wiem na jaką on to wkłada głebokosc. Badanie nie boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaktotak*
Osoba wyżej napisała o USG dopochwowym. Autorka - jeśli jest dziwicą, takiego rodzaju USG raczej nie będzie miała. W takich przypadkach robi się USG przez brzuch. Pamiętaj żeby sie troszkę "opić" przed badaniem ;) bo jeśli pęcherz będzie pusty to lekarz nic nie zobaczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy to tego badania dopochwowego trzeba sie jakoś przygotowac? Chodzi mi o to czy trzeba wypic jakąs ilośc płynów czy cos podobnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maly_glood
Możliwe jest przeprowadzenie usg dopochwowego u dziewicy - tylko zamiast do pochwy "narzędzie" wprowadza się do odbytu - wiem, bo daaawno temu miałam takie badanie:) Nie jest bolesne. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja miałam takie
ja miałam usg dopochwowe , a byłam dziewicą, głowica nie jest grubsza niż tampon, głęboko się nie wkłada, jak możesz używać tamponów, to nie ma przeszkód przed dopochwowym, nic nie boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja miałam takie
przed usg przez brzuch trzeba wypić ok 2 litry płynów, a przed dopochwowym nie trzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolincia8950
takie usg dopochwowe nie boli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gojka02
Przed USG dopochwowym, należy mieć pusty pęcherz. Natomiast przed zwykłym (przez brzuch) należy z kolei mieć pęcherz pełny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×