Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Witam, Pracuję w MarcPol od prawie dwóch miesięcy na stanowisku sprzedawcy. Na poczatku cieszyłam się, że wreszcie znalazłam pracę. Starałam się bardzo dokładnie i szybko pracować, żeby \"zasłużyć\" na kolejną umowę oraz z powodu osobistego zamiłowania do porządku. Tak minął miesiąc próbny. Kierownik zadecydował o przedłużeniu współpracy ze mną na osiem lat. Wtedy jednak pojawiły się we mnie wątpliwości, czy chcę dalej pracować w tej firmie. Dlaczego? Przede wszystkim dlatego, że: - mam bardzo niską pensję - najniższą pensję w kraju - martwię się o swoją emeryturę - nie mam szans na awans - nikt nie słucha i nie akceptuje moich koncepcji na usprawnienie pracy na dziale /w MP chyba nie lubią osobników z inicjatywą/ - nikt nie słucha i nie akceptuje moich koncepcji na rozmieszczenie towaru na półkach, chociaż jeden z przedstawicieli handlowych uznał, że są one jak najbardziej słuszne i zgodne z zasadami merchandisingu /niestety kierownik działu uznał, że \"lepiej będzie, jak nie będzie nic przestawiane, bo to może tylko pogorszyć i tak już bardzo słabą sprzedaż w sklepie\" - nie wziął oczywiście pod uwagę tego, że klientów może odrzucać właśnie nielogiczny układ towaru na półkach !!!/ - kierownik działu mnie nie akceptuje i zawsze stawia moje zdanie na straconej pozycji, kiedy na ten sam temat wypowiada się moja koleżanka /dziewczyna pracuje dłużej niż ja jednak nie wykazuje się żadną inicjatywą i zawsze akceptuje nawet najbardziej idiotyczny pomysł kierownika działu... Pozdrawiam wszystkich i przepraszam za rozpisanie się, ale musiałam wreszcie to z siebie wyrzucić. Loczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
musisz wejsc na http://www.go work.pl/opinie_czytaj,1203 inaczej nie dowiesz się prawdy o zarobkach w sklepach tam najwiecej ludzi opisuje swoje doświadczenia z pracy:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panienka z marcpolu
fajnie zaopatrzony sklep a jak sie pracuje to musicie sprawdzic na http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,851680 nigdzie nie ma lepszych wiadomosci szczerych niz tam pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amoriko
Jak ja teraz czytałem na tym forum gowork.pl/opinie_czytaj,826824 opinie to teraz mało kto poleca!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×