Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ona..30//

poszukujemy drugich połówek

Polecane posty

witam zakładam ten topik z nadzieja ze wpisza się wszyscy, którzy poszukuja drugich polóweczek....wiosna juz za kilka dni i chyba pora sie zakochac;) napiszcie skad jestescie ile macie lat i kogo poszukujecie:) Łódź, 30 lat, poszukuje mężczyzny w podobnym wieku....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki....szukałam ale jakoś nie znalazłam podobnego, dlatego postanowiłam założyć nowy...ale skoro sie nie spodoba to coż....ludziom samotnym chyba lepiej sie żyje dlatego nie szukaja swoich połóweczek :( ja jednak nie lubie samotnosci i wole spedzic zycie z kims, kogo poznam i pokocham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kisia 27
jeszcze rok temu bym się dołączyła ;) byłam samotna i STRASZNIE chciałam z kimś być, powoli traciłam nadzieję, skazałam się już na storopanieństwo. Mimo że non stop poznawałam facetów to z każdym było coś nie tak i znajomości kończyły się po kilku tygodniach/miesiącach albo nawet....po jednym spotkaniu. Zaczelam myslec że wszyscy faceci są popieprzeni i widocznie taka moja karma że będę sama. Nawet nie widziałam szans na poznanie kogoś normalnego, bo niby gdzie?!! poznałam kogoś w sieci..... Teraz jesteśmy po zaręczynach Nie poddawajcie się, kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to gratulacje kisia 27....mysle ze my tez poznamy kogos w ten sposob i bedziemy rownie szczesliwe:) przeciez obecnie ludzie nie maja na nic czasu a tym bardziej na szukanie poloweczek w realu...dlatego poczatkiem poznania drugiej osoby oczywiscie tylko poznania, jest internet...... pamietajcie ze zakochac sie nie da przez siec...dlatego traktujmy net tylko jako poczatek jakiejkolwiek znajomosci.....zawsze trzeba poznac druga osobe w rzeczywistosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kisia 27
Nie do końca. Ja się zakochałam przez net, on też. Miłość jak z książek, wierzcie lub nie. Spotkanie było tylko uwiecznieniem, potwierdzeniem tego co czujemy. I wszystko poszło jak lawina..... A co do poznawania nowych osób - ja sobie osobiście nie wyobrażałam poszukiwań na dyskotekach, w knajpach :O Wyszłam z założenia że w sieci muszą być normalni faceci, którzy tak jak ja - nie będę chodzić na dyskoteki by poznawać ludzi, inteligentni, samotni itd..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niezle niezle kisia 27 powiem ci szczerze ze ja kiedys tez tak poznalam chlopaka ale jednak nie udalo nam sie spotkac...zawsze wypadalo cos..on sie zakochal we mnie i sadze ze do tej pory jest zakochany...poznałam go w bardzo złym etapie jego zycia...akurat jego mama lezala w szpitalu w spiaczce a pozniej zmarła..podtrzymywałam go na duchu, poprostu z nim duzo rozmawialam......ale nie doszlo jednak do naszego spotkania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziubdziuś3232
24 Poznań. Od trzech lat samotna. właśnie zaczął się czwarty rok samotności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos malo tych osob poszukujacych ;) ooo ... dziubdzius3232 z poznania :) pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziubdziuś3232
właśnie coś mało samotnych na cafe. Może wpadną jeszcze później. A Ty Poll skąd jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziubdziuś3232
ah no to możemy porozmawiać np. o pogodzie:) bo mamy taką samą podejrzewam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj podejrzewam ze taka sama, ale to nie z wsze jest tak samo. nie raz sie o tym moglem przekonac. pomieszkuje w poludniowych okolicach od poznania. a Ty w jakiej czesci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziubdziuś3232
ja na Winogradach. To chyba północ...ale nie sprawdzałam bo tutaj mieszkam dopiero od pięciu lat. Hmmm ale sprawdzę.. a wczoraj byłam niedaleko Murowanej Gośliny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, to polnoc miasta. ale murowana goslina to bardziej tez polnocne okolice od poznania. ale mieskasz juz na stale, czy tylko czasowo w poznaniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa...
kisia 27 ale siec to zbyt ogolnikowo gdzie dokladnie moglabym kogos poznac czy czat to jest dobry pomysl mozesz powiedziec gdzie ty poznalas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziubdziuś3232
Jestem na piątym roku studiów i zamierzam tu zostać.Faktycznie Murowana jest do góry. czyli Ty gdzieś na dół?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokladnie, ja na dole. oo to mnie zaskoczylas ze chcesz zostac. ludzie z regoly zaraz po studiach wyjezdzaja z tego miasta. a co studiujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziubdziuś3232
Przyznam że przywiązałam się do tego miasta. Dużo się tu wydarzyło. No i znajomych mam więcej niż w rodzinnhym mieście. A i jeszcze piękne okolice Poznania. cód miód. Studiuję biologię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziubdziuś3232
cud:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to prawda ze troche sie dzieje. choc jeszcze wczoraj tu byl topic pt \"POZNAN\" i roznie to bylo z opiniami. oczywiscie najwieksza atrakcja to ostatnio Brovar :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna34
czat moze tez byc ale trzeba uwazac, mozna poznac calkiem fajnych facetów, niestety wiekszosc to zboczency, erotomani i kretacze:-) o innych portalach nic nie wiem bo nigdy nie byłam, ale czat regionalny mozesz wyprobowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziubdziuś3232
w Browarze jeszcze nie byłam. jakoś nie mogę się wybrać ale pewnie nieźle to wygląda..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale nie bylas wogole ? nawet w tej dotychczasowej czesc ? ja w sobote tylko \"przelecialem przez parter nowej czesci, ale juz niedlugo planuje zrobic dokladny rekonesans :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najłatwiej znaleźć w
monopolowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziubdziuś3232
W starej części byłam:) ale w nowej jeszcze nie..jakoś Plazę mam bliżej i nigdy nie chce mi się jechać do centrum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bueheeeee
"fajnych facetów" = przystojniaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja odwrotnie, nie bylem jeszcze w plazie, bo mi sie tam nigdy nie chce jechac :( ale kiedys sie na pewno wybiore, podobno duza mozliwosc wyboru tam jest. generalnie jak jestem w poznaniu ograniczam sie do centrum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna34
fajnych facetów czyli na poziomie, wartosciowych, wyksztalconych, a z wygladem roznie to bywa, raz są w miarę, raz srednio atrakcyjni, prawdziwych przystojniaków nie spotkałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takich naiwnych żeby w to
uwierzyć to tu nie ma :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×