Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

metafora .

czy ma ktoś z Was tutaj obecnych telefon LG? Proszę o opinie

Polecane posty

Chciałam być wierna Nokii, bo to rewelacyjne telefony, niezniszczalne itp. ale może się pokuszę na LG, więc proszę o opinię na ich temat, nieistotne jaki model, głównie chodzi mi o ich jakość (właśnie taka znana nam z Nokii niezniszczalność przy czynnikach zewnętrznych, trwałość baterii itp.) Dzięki z góry za informacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Optymistka
Polecam jak najbardziej. Mam LG od półtora roku, spadł mi nie raz i nie dwa, działy się z nim różne straszne dla większości telefonów rzeczy i nic. Bateria, owszem, nie działa już tak długo jak na początku, ale chodzi 3, 4 dni. Szybko się ładuje, więc jest ok. Jak dla mnie 9/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominita19
nokia wcale nie jest niezawodna, w zeszłym roku kupiłam nowy model który wyszedł w maju 2006r 6131 i niestety bardzo się zawiodłam , bateria trzyma 2 góra 2,5 dnia, wiele moich znajomych ma też ten model i narzeka tak jak ja na baterię , a LG słyszałam ,że sa dobre , pozdrawiam i życze trafnego wyboru :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo to mnie zaskoczyłaś, bo strasznie mi się spodobał ten model Nokii, ale niestety przy moim dopuszczalnym (jak na moje fundusze ;) ) abonamencie on jest wciąż za drogi i tylko dlatego się nie skusiłam nań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominita19
dobrze ,że nie kupiłaś , funkcje sa świetnie, nie przeczę ,ale bateria jest straszna , kupiłam go w zeszłym roku i w tym zamierzam kupić inny telefon który ma dobra baterię :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki i pozdrawiam również :) A także proszę o dalsze opinie posiadaczek (tudzież posiadaczy ) telefonów LG ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Optymistka
Przeniosę Ci ten temat na Zakupy, dobrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a może jednak nie? ;) Też tak na początku myślałam, ale w \'dyskusji ogólnej\' jest więcej użytkowników aktywnych, a zależy mi na jak największej liczbie opinii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam LG :P super telefonik, ostatnio tylko baterie musialam nowa kupic, bo tamta juz byla slaba, ale ogolnie bardzo ten telefon lubie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tkajakass
ja mam LG z klapka juz 16 miesiecy i jestem zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×