Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kropelka Rosy_22

......... C Z A S NA Z M I A N Y!! NOWA JA!!! 20.03 START.....

Polecane posty

eh ta moja waga :O to kolejny wybryk natury :P wygladam na jakieś 60-65kg a w rzeczywistości mam 51-52 :classic_cool: tłuszcz jest lekki ... wymiary okropne : biodra w zalezności od pory dnia : waha sie od 95-99 talia od 69-74 udo od 52-54

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U każdego wszystko przebiega inaczej, nie możemy się poddawać, przeciez nie można mieć wszystkiego odrazu tylko o to walczyć, a kiedy już będą postępy to będziemy z siebie dumne, że dałyśmy rade, nie poddałyśmy się. Ja wierzę, że w końcu osiągnę swój cel, jestem bardzo zdeterminowana. Ty też musisz uwierzyć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz moze poprostu to znak ze taka waga jest dla Ciebie odpowiednia...gdzies dawno temu wyczytalam ze jak cialo osiaga wage wlasciwą dla siebie to poprostu waga staje...i nic nie dają zadne diety, katowanie sie, waga stoi w miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też nie zrzuciłam ani jednego kg, ale mam wrażenie, że łydki mi się bardziej umięśniły:D ale sama nie wiem, może mi się wydaje heh. Nie urosły Ci nic mięśnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze poprostu tluszczyk zamienil sie miesnie i to dlatego...:) jezu podziwiam cie ze chce ci sie tak codzinnie cwiczyc bo ja to jestem obibok... chcialabym leżec i nic nie robic a waga zeby sama spadala...ale tak sie niestety nie da (a szkoda)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ty bys mnie zobaczyla ... chodzacy wieloryb:P normalnie az mi siebie szkoda... ale ostro sie zwielam za siebie.... i mam nadzieje ze do wakacji schudne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha .. i jeszcze jedno ... tak coś na mnie działa i spokojnie sobie ładnie chudne :classic_cool: a mianowicie DIETA NISKOWEGLOWODANOWA ... ale jak długo można zyc bez owoców , razwca co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na sniadanie zjadłam 1 gotowane jajko + mały kawałek rybki ... na obiad ... kawałek gotowanego kurczaka + sałata na kolacje naszła mnie ochota na sok pomidorowy wypiłam 2/3 zawartosci małej butelki ... 1/2 pomidora ... rzodkiewka, ogórek , 1/3 kostki białego chudego twarogu + mój ulubiony jogurt naturalny to zjadłam :P ...czyli wszystko idzie zgodnie z planem :) ... bo jem mało weglowodanów ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm...ładnie się odżywiasz, ale mylse ze Twoim problemem moze byc tez rozchwiana przemiana materii itp.Poprostu czassem tak jest, ze jedzac nawet 1000 kcal nie chudniesz, a nawet mozesz przytyc:( organizm sie buntuje w pewnym momencie, przechodzilam przez to...... Ja tez osobiscie radze Ci jedzenie głownie chudego nabiału, a juz szczegolnie po godz 16 , na mnie tylko to zadzialalo po tej huśtawce wagowej... Teraz tez tak planuje zrobic:) A jak reszta dziewczynek??mam nadz ze nie zostawilyscie nas???;p;p;p;) .......****....... jak do Ciebie się zwracac??moze jakaies imie, albo ksywka???;p PS!!DZiewczyny napiszcie swoje wymiary, wiek, wage i wymarzona wage to sie tabelki zrobi:) Ale pliss zaczernijcie nicka, i obiecacie ze nie zwiejecoe po 2, 3 dniach.Bo ja licze na wspolprace dluzsza;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja dziaiaj miałam podobny jadłospis jak wczoraj:D Moje wymiary: 86/65/90 Mam 18 lat i ważę 53kg przy wroście 163cm. Udo: 53cm Łydka: 35cm Chcę się pozbyć tłuszczyku i cellulitu i wyeksponować mięśnie:D Ja napewno nie ucieknę bo jestem w pełni zdeterminowana:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×