Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

marchef69

tantra

Polecane posty

czy ktos cwiczyl tantre? czy spotkal sie ktos wogole z tantra? podzielcie sie wrazeniami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no bylam juz na tej stronie ale zastanawia mnie to czy mozna sie tego nauczyc samemu? jesli tak to jak? na zadnej stronce nie pisze jak sie mozna tego nauczyc... i wlasnie pytam czy ktos nie mial z tym stycznosci.... bardzo mnie to zainsteresowalo i chcialabym sie dowiedziec czegos wiecej na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tantrycznyyyy
Błądząc po dzikich wrzosowiskach Yorkshire, nasłuchując wyjącego po kotlinach i jarach wiatru, wyszukuję świeże, opalizujące w przebyłskach słońca stolce końskie, które gdy już odnajdę, uważnie oglądam, badam z powściągliwością niczym Ludwig Pasteur opracowujący szczepionkę na wściekliznę, jednak przemożne, pierwotne pragnienie pożarcia tego bezcennego skarbu natury zwycięża we mnie ostatki człowieczeństwa i niczym czujny kuguar rzucam się na swą ofiarę, rozszarpując ją i dostając się do wewnętrzengo, świeżutkiego miąższu, który skrzętnie spijam oraz wygrzebuję martwe owsiki, delikatne jak marcepan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tantrycznyyyy
W rytmach majestatycznej muzyki Danzela podskakuje po skalistych terenach Afganskich bezdrozy w poszukiwaniu drogocennych stolcow rosyjskich zolnierzy z wojny sprzed 15 lat. Kiedy juz moj sokoli wzrok dostrzeze upragniony skarb, z wytrawloscia godna chinskiego pracownika fabryki obuwniczej oczekuje na ten niepowtarzalny moment by zaatakowac ze zwierzeca furia ten mityczny artefakt. Gdy doskakuje do niego cytujac poezje Horacego wpatruje sie w owa guane niczym w puszke pandory a moje zmysly doznaja stoickiego katharsis. Gdy w koncu odwazam sie uniesc kupke momentalnie, nie zwazajac na nic palaszuje kloca pojekujac przy tym niczym piskle w swoim gniezdzie a nastepnie rozrywam swa koszule i rzucam sie na mine krzyczac EXEGI MONUMENTUM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość t-man
tantrycznyyy - hahahhahhah :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość subs
:-D ten ostatni! :-D :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×