Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zielony_kapelusz

---- 1000 a 1500

Polecane posty

Dziś minął mój pierwszy dzień diety, wmieściłam się w moim limicie kalorii : 1. 4 kromki chleba razowego 2. 30 g serka 3. 4 jabłka 4. pół woreczka ryżu 5. z sosem z paczki 6. 2 kawy 7. jogurt około 1037,30 Jeśli ktoś by się chiał przyłączyć to z chęcia podam meila lub numer gg:) Teraz bede szukac ćwiczeń aby zgubić tłuszczyk. Kupilam też krem wyszczuplający i na celulit. I do dzieła :) Mam nadzieje, że nie bedę sama... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobrze radzę
jesz za dużo węglowodanów, a za mało białek. Obawiam się, że mozesz nie wytrzymać nawet tygodnia na tej diecie. Lepiej już jeść więcej kalorii, ale z białek! będziesz chudła szybciej i zdrowiej. ryż? chleb? - odpada. Poza tym żadnych warzyw?? oj oj oj... chyba nie myślisz o swoim zdrowiu. zaprzyjaźnij się z brokułami, rzodkiewką, sałatą i innymi warzywkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zajrzyj na www.modeling.pl,są tam fajne ćwiczenia na całe ciało.Albo ściągnij sobie coś.Ja mam winsor pilates cd5 i 6.Też fajne.A na brzuszki polecam abs 8 min.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dzis z kaloriami podobnie, ale jutro ide do zieleniaka po warzywka, mam zamiar tez zaraz poszukac cwiczen i jakis fajnych dietetycznych przepisow. Chciałam by kogoś znależc z kim bym mogla sie razem odchudzac, wiec jakby co moge podac meila lub gg. Dziekuje za kazda dobra rade :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe leśny duszku dobrze Cie rozumiem, ja wczoraj z znajamoymi wybralam na mala imprezke i nawet nie chce myslec ile to kalorii, no ale co od czasu do czasu trzeba sobie poprawic samopoczucie (gorszego wytłumaczenia chyba juz nie moglam miec), ale dzis nadal jprzestrzegam swojego limitu, wogóle to strasznie boli mnie żołądek pewnie od tego, że przyzwyczaił się do mniejszych porcji... a wczoraj nie ładnie go potraktowałam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey zielony_kapeluszu :) pisalam juz na innym topiku gdzie Ty rowniez zamiescilas swoj wpis. jesli masz ochote zapraszam na nasz topik : http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3345225&start=1080 nie mamy tu konkretnej diety, kazda odhudza sie na swoj sposob, rozna jest ilosc kg do zrzucenia, rozne motywacje. srednia wieku to 22-24 lata ale nie mamy ograniczen :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×