Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pięciogroszówka

A latem ...

Polecane posty

...nie będzie się Wam wstyd pokazać na ulicy? Dla mnie będzie tragedią wyjść na ulice, z odkrytym jakimkolwiek kawałkiem ciała :/ TEGO CIAŁA, okrytego warstwą tłuszczu...!!!! Jak nie schudnę, to chyba nie wyjdę tego lata na plażę ;[ mam dużo znajomych, którzy już mi wytykają (dla żartu) mój tłuszczyk... a jak mnie na plaży zobaczą, to chyba padną! A jak jest z Wami???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mieszkam na plazy
i chodze jak nikogo nie ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja do lata mam zamiar byc zgrabną laseczką i będe latać w bikini po plaży ot co:P hihi Do upragnionego celu brakuje mi 6 kg:) Dam rade:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do a ja mieszkam na plazy
skoro mieszkasz na plazy to jak mozesz wychodzic tam tylko, gdy nikogo nie ma?:P przeciez tam mieszkasz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paskuda a
ja nawet jak schudne i tak sie tam nie pojawie mam celulit i rozstepy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mieszkam na plazy
siedze w dzień na swoim trawniku i nikt mnie nie ogląda a wieczorem wyłkaże na plaże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bede sie wstydzila jak nei schudne, ale mam zamiar schudnac do lata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciężko mi powiedzieć co i jak
Hmm Lato 2003 i 2004 miałam spieprzone przez własnie swoje ciało, choć nadwagi brak to do tego stopnia wstydziłam się swojego cellulitu i pryszczy, że nie wychodziłam na plażę w ogóle, borykałam się z bulimią i wszystko kręciło wokół jedzenia, a wiecie jak to czas pochłania, całe dnie w domu spędzone na wpieprzaniu i rzyganiu, byłam wykończona Lato 2005 odbiłam sobie- chuda, piękna, bez bulimii, wakacje w Grecji, ach i och Rok później znowu był problem, na szczęście nie tak kolosalny, ale w krótkich gatkach nie chodziłam Te wakacje- mam nadzieję że będą wspaniałe, ale już się boję co to będzie, zwłaszcza że walcze znowu z kompulsami :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do a ja mieszkam na plazy
na plazy nie ma trawnika:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mieszkam na plazy
a tak serio to lubie góry ...zawsze lepsze to co daleko .A ja mam dosc tych letnich tłumów :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciężko mi powiedzieć co i jak
Ja właśnie mam cellulit i brzuszek, nie chce mi się ćwiczyć przez co jestem miękka i ohydna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paskuda a
tez mam bulimie-dlatego watpie zebym zdolala schudnac. Jem 2 raz dziennie rzygam raz i caly czas tyje jak swinia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciężko mi powiedzieć co i jak>> ja ostatnie 2 lata również spędziłam w domu z powodu mojego ciała! Też miałam bulimię, a następnego roku walczyłam z kompulsami. A teraz... po prostu się obijam... jestem leniwa... ale muszę się wziąć za siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mieszkam na plazy
czy wiesz jak wygląda nasze wybrzeże siedze sobie na swoim trawniku i widzę ten wściekły tłum plażowiczów ,patrze na to z góry bo na klifie mam domek !:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do a ja mieszkam na plazy
wiec napisz, ze mieszkasz na klifie :O albo niedaleko plazy :O a nie na plazy! to za konkretnie brzmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mieszkam na plazy
ajaj jaj jajaj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciężko mi powiedzieć co i jak
Okropne ale co zrobic 😭 Ja walcze juz od 2000 roku z kompulsami, ale to co sie stalo w 2003 i 2004 przeszlo wszelkie granice Czy z tego sie nie wychodzi ? Boze ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wyszłam :] i powiem, że nie prawdą jest to, co mówią inne dziewczyny... że \'...z bulimii się nigdy nie wychodzi...\' . Gówno prawda, ja jestem żywym przykładem, że tak nie jest. Wystarczą dobre chęci, no i trzeba widzieć jakiś sens życia, by nie myśleć O TYM. To takie przyjemne... móc się nażreć i wyrzygać... ale to już mi przeszło. Chodź lenistwo pozostało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gibonka22
to tak trzeba tłumaczyć?? trudno się domyślić, że na klifie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mieszkam na plazy
nooo!widocznie ludzie nie wiedza i dlatego muszę mówić że na klifie ! a może powinnam jeszcze napisać co to jest klif:O :O ... wtedy szlak mnie trafi!:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do a ja mieszkam na plazy
a co to tak wlasciwie klip?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kto pyta nie zabłądzi
szlak mnie trafi ? Czy szlag mnie trafi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×