Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

rybka76

Kto mi powie jak to jest z jasną kurtką skórzaną?

Polecane posty

Kupiłam w zeszłym tygodniu ładną, jasną (kość słoniowa) kurtkę skórzaną, dałam 700 zł. Bardzo mi się podoba ale jest mały problem. Okazało się, że w świetle dziennym ona nie wygląda już tak ładnie, gdzie niegdzie ma jakieś kropki, niektóre partie są jaśniejsze inne ciemniejsze, w efekcie wygląda jak przybrudzona. Rozmawiałam z panią ze sklepu, powiedziała że niektóre skóry takie poprostu są, a przy jasnych kolorach tak to właśnie widać. Oglądałam też jasne kurtki skórzane w innym sklepie, nie było takich cieni, kropek ani większych zmian, były jednolite. Niewiem w końcu czy to jest normalne przy jasnych skórach czy nie. Proszę podpowiedzcie, bo mam możliwość wymiany na brązową ale dla mnie to nie to samo, zawsze bardzo chciałam mieć jasną skórę. Z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie jest normalne....
...ja masz paragon to oddaj ten syf do sklepu. To jakby ci się z butów przy podeszwach klej powyciskał i by ci sprzedawca powiedział:"No wie Pani, to normalne przy niektórych modelach"...buehehe:) Oddaj i kup gdzie indziej i pochwal się zdjątkiem:) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zależy jak grzejesz
a na jakiej niby podstawie pani w sklepie ma jej przyjąć ta kurtkę. Pewnie to była jedyna rzecz, którą udało jej się sprzedać i ma teraz przyjąć towar za 700 zł, bo klientce się nie podoba???!!! Szef już ją policzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mogę ją tylko wymienić na inną, lub inny kolor ale zwrócić napewno nie można. Jestsm zła sama na siebie, że jej dokładnie nie obejrzałam, ale prawda jest taka że, inaczej ona wygląda w świetle sztucznym a inaczej w świetle dziennym - gorzej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wymień na inną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja bym pogadała z kierownikiem,nie ze sprzedawczynią.W koncu to nie 70 zł tylko 700,oczekuję,że za tą kwotę będe miała to co mi się na prawde podoba!Nie daj się,kit to sobie moga wciskac naiwniakom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak wygląda sprawa (prawnie) ze zwrotem towaru. Jeśli pójdę do tego sklepu i jednak będę chciała zwrócić, bo żadna inna kurtka mi się nie spodoba, to czy mam do tego prawo? W sklepie przy kasie była kartka, że po odejściu od kasy zwrotów nie przyjmujemy. Ale tak z drugiej strony to napewno nie mamy prawa zwrotu. Może ktoś z Was ma jakieś doswiadczenie w tym temacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak,kartka była,ale przecież inne światło jest w sklepie a inne poza nim.Nie mogłaś tam zobaczyć defektu.Na serio powinnas pogadać z kierownikiem sklepu,jeżeli nie ma możliwości zwrotu (mimo wszystko),to niech sprowadzi dobrą kurtkę dla Ciebie. W sumie dużo zależy od miejsca gdzie kupiłaś,jeśli nie był to jakiś bazar to nie odpuszczaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, ale możesz wyjaśnić, że kurtka w świetle dziennym wygląda inaczej. Ostatecznie jest jeszcze (chyba) jakies magiczne 10 dni na odstąpienie od umowy. Kartki przy kasie, to sobie mozna wieszać ... :P typu\" nietrzeźwym alkoholu nie sprzedajemy\" ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×