Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

martik

co wybralibyscie - wakacje

Polecane posty

witam:) szykujemy sie na wakacje.. ale nie mozemy sie zdecydowac gdzie jechac. wybralismy : majorca, creta albo teneryfa - czekam na opinie ludzi ktorzy tam byli i widzieli.. :) chodzi nam o wielkie byczenie sie plaza kafejki i moze troche zwiedzania, co polecacie :) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a otóż piszę
chcesz się pochwalić możliwością wyjazdu na wakacje za granice jak widzę :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajemnicaszamana
co to jest majorca i creta? po polsku nie umiesz kretynko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cretynkacoty
no dokladnie pisac normalnie nie umiesz ??? pewnie naoglądałaś sie za duzo folderow reklamowych bo tylko na to cie stac :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estoy
jak się chcesz trzymać hiszpańskiej pisowni to proponuję zapis 'Mallorca' :P a dla mnie- nienawidzę spędów, planuję Brazylię, te miejsca które wymieniłaś są dobre dla ludzi bez wyobraźni. popelina wakacyjna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O matko, nie umiecie sie powstrzymac od tych złośliwości?? Juz nikt nie moze zapyrtac o nic na temat wakacji bo od razu bierzecie to za chwalenie?? Mam wrazenie że niedowartościowani jestescie i aby było Wam lepiej to jeździcie po innych.Zenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ni e nie chce sie pochwalic - wakacje tutaj to nic niezwyklego uwierzcie:) nie ja pierwsza i nie ostatnia .. pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estoy
ale wybrałabym Kretę na Twoim miejscu, Majorka fajna, ale będziesz się czuła jak w enklawie niemieckiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeżeli nie zaproponował ci
nawet nie po polsku Kreta pisze się przez "K". a teraz do rzeczy : teneryfa jest najlepsza z tych co podałaś, jeśli majorka to tylko Mallorca a na Krete to raczej pozwiedzać bo szkoda byczyć się na plaży gdy tyle można zobaczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość briseis
a coż to za zazdrość... bez przesady :o wielki mi luxus wyjechac sobie na majorke w last minute za 1500zl albo i mniej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cretynkacoty
nie, tylko słoma jej wystaje z butow jak tak pisze... a wydaje jej sie ze jest na poziomie jak napisze c zamiast k. a tak apropo to ja tez polecam Brazylie... tam jest cudnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estoy
tylko na bilet trzeba uzbierać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokladnie zebys wiedziala o prace mozna spytac o zakwaterowanie o problemach napisacwakacjach juz nie, bo jak czlowiek jest szczesliwy i mu sie ulozy to juz tragedia dla innych i nie do przelkniecia wiec ... najlepiej atakowac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeżeli nie zaproponował ci
Estoj- proponuję naukę geografii, bo mallorka to miejsce na majorce a nie nazwa wyspy hiszpańskiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estoy
to było do tego kogoś powyżej :D Mallorca to zapis hiszpański, czy komuś się to podoba czy nie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne tyle ze majorca tak napisana nie jest napisana niepoprawnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patrzac na byle jakie biuro podrozy w uk spotkasz sie z taka pisownia ale jasne lepiej sie pierdol czepiac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estoy
ale ja nie dyskutuję z Tobą, martik, tylko z osobą, która poleciła mi naukę geografii, gdyż w jej mniemaniu popełniłam błąd i na podstawie niejasnych przesłanek zaczęła się wymądrzać ;) natomiast faktem jest, że jeśli wymieniasz miejsca na świecie to albo trzymasz się spolszczeń, albo danej pisowni (np angielskiej) lub oryginalnej, nie miesza się :) pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estoy
a tak w ogóle ile macie lat i co lubicie? ;) bo może są jakieś mniej wyeksploatowane piękne zakątki świata? ja dostaję białej gorączki z myślą o kurortach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaksss
ja tu mieszkam.i błędem jest nazywanie majorki tę nazwą bo odnosi się ona tylko do części wyspy.poza tym wikipedia nie jest dla mnie wiarygodnym żródłem po ostatniej aferze odnośnie jej redakcji-cały świat o tym trąbi, więc chociaż w tym tygodniu nie linkuj wikipedią. A hiszpański znam .to mój pierwszy język-z dialektem baskijskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×