Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

amaalka

kto ma baaardzo dłuuugie nogi i nie może kupić dla siebie spodni?

Polecane posty

przed chwila byłam na topicu o duzych butach wiec pomyslalam o spodniach, bo ja np mam bardzo dlugie nogi i cierpie na brak spodni!!!kiedys orsay mial dlugie, teraz juz takich nie robia! ratunku!! latem to sobie jakos radze, bo zawsze mozna nosic 3/4 :) wysokie dziewczyny, gdzie kupujecie dlugasne spodnie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ile masz wzrostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ile masz wzrostu
no fakt... ja mam 171 cm wzrostu, a też czasami mam problem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje kumpele, własnie takie po 170 mowia idz tam lub bo ja kupilam tam spodnie, takie dlugie, ze az na ziemi leza, ja pojde i okazuje sie, ze sa za krotkie :( 10 cm to duza roznica jednak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to zależy jaki rozmiar szukasz
ja np. noszę 28 na 34 i raczej nie mam jakichś dużych problemów z kupnem spodni. Nie wiem jak sobie radzą wyższe dziewczyny ok. 180 cm wzrostu. Na Twoim miejscu szyłabym spodnie na miarę u krawca, ale to niestety nie dotyczyłoby dżinsów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja powinnam miec dlugosc spodni 35 a czasem 36, ale wszyscy na taka dlugosc robią wielkie oczy. dzinsy jeszcze gdzies (w firmowych sklepach) da sie kupic, ale co z eleganckimi spodniami? np czarnymi? wszystkie sa niby długie, ale jednak za krótkie... dlatego gdzie nie jestem to patrze jakie sa spodnie, jak jakies pasuja to biore od razu, no chyba, ze cena jest bardzo kosmiczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ostatnio kupiłam w crossie 36/29 i jesczze są na mnie za długie z 5 cm.A też mam zawsze problem z kupieniem spodni.a te co kupiłam to aż mi się poprzecierały bo po chodniku się ciagną:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i co zrobisz
No masz! A ja mam zawsze problem z kupieniem odpowiednich na długośc spodnie! Ostatnio zatrzymałam sie na 29/32 ale delikatnie muszę zawinąć na zakęciu zeby ich nie poszarpać!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BOLINOGA
amalka ja tez mam taki problem. nosze dlugosc 35/36 i naprawde czasami z takimi spodniami jest problem nawet w firmowych sklepach. ale fajne spodnie zawsze znajde w : americanosie, lee, levisie. tam sa spodnie takiej dlugosci napewno znajdziesz tylko ze w cenie 200-300zl. w zarze tez sa dlugie spodnie na moj wzrost- cena okolo 190zl tylko ze jakosc tych spodni jest kiepska. naprawde odradzam. tak wiec spokojnie mozna kupic spodnie baaaaaardzo dlugie ale trzeba pochodzic, poszukac. pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poczytałam, poczytałam, jak bede w Poznaniu to zajdę do zary, chociaz jak bylam w tym sklepie to mnie odrazil, jakies takie pustki a ceny tez nie wiadomo skąd, moze do big stara tez uderze, chociaz nie pamietam zeby mieli tam dlugie spodnie...tylko kiedy ja znajde na to czas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nelaaa
Dziewczyny nie wierze, ze spodnie np z zary sa maja zbyt krotkie dla was!! Moja przyjaciolka ma 182 i sa w sam raz, a ja przy 173 wlucze po chodniku nogawka. Musicie isc do markowych sklepow, bo jesli chcecie tanie to rzeczywiscie jest problem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego musimy kupowac najdroższe?! jakie to jest niesprawiedliwe!! a tyle jest fajnych, tanich polskich spodni...buuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kathy-athi
moja noga ma 115 po zewnetrznej,czasem żygać sie chce od spodni 3/4,nie moge już na nie patrzeć.czasem na allegro ma ktoś ekstremalnie długie,ale za to dzwony i w pasie weszłabym 2 razy,nosze 38.ciekawe jaki cel miał bóg dajac mi takie nogi.próbowałam siatkówki i koszykówki,ale niestety biust też mam ogromny i skakanie odpada.po prostu koszmar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulineńka
ja noszę 27 na 34 mam 175 i też raczej moge znaleźć na siebie spodnie np w Teilly Wejil nie wiem czy tak się pisze, ale tam są długie spodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cross Red Star Reactiv teraz jest bardzo duży wybór dł€gości 36 (sama taką noszę) ostatnio byłam w sklepie to się nie mogłam opędzić tylko było par do wyboru. nie to co jeszcze kilka lat temu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tereferekukuuuuuuu
Boszesz, dziewczyny, przestancie juz narzekac, bo dlugasnych spodni jest teraz bez liku. Zara, Morgan, Vero Moda, Bershka... Do wyboru do koloru. Acha mam 186 cm i rozmiar 36/38

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehbvgds
a ja mam 186 cm, dl. nogi do biodra od zewn. 116, wewn. ''do majtek'' 93... nie pamietam kiedy kupilam spodnie ''gotowe''do ubrania od razu... najczesciej odpruwam mankiety a ostatnio kupilam dwie pary rurek i polaczylam przedluzajac az sa teraz za dlugie ;) a o butach staram sie nie myslec -rozm. 42 spedza sen z powiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehbvgds
tereferekukuuuuuuu -masz taki wzrost jak ja -mozesz tez podac wiecej ''wspolrzednych'' bo sie napalilam na to ze jest dla mnie szansa. dzisiaj mierzylam dziny w vero 38/ dl 36 i byly za krotkie :,- ((((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehbvgds
wspolrzednych -mam na mysli reszte Twoich wymiarow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehbvgds
zreszta, chetnie nawiaze kontakt z duzymi kobietkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tereferekukuuuuuuu
od wewnetrznej strony mam 94 cm:P A od kosci biodrowej 113 :P Waga 63 kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lee ma takie długości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga8888
w redstarze może i mają 36 no ale qrde, są beznadziejne! przynajmniej mi się nie podobają :-/ jak mam wydać kasę to wolę dołożyć kilka złotych na porządniejsze :-/ big star może też ma, ale cholera mnie bierze kiedy słyszę rozmiary 29 góra w pasie! co to jest?! dżinsy zdjęte z modelek?! nie dość, że odkładam kasę na drogie spodnie to krew mnie zalewa gdy słyszę, że większych rozmiarów nie ma nawet w tych oryginalnych! byłam w redstarze, vertusie, big starze, americanosie, wranglerze, levsie. można się normalnie pochlastać, zary w lbnie nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jotka84
Aga8888 Mam ten sam problem Niby noszę rozmiar 36 ale w pasie potrzebuję 31 lub 32 A takich niestety np. w big starze nie ma w ogóle Najśmieszniejsze jest to że w przypadku długości 32 albo 34 mają rozmiary w pasie 32, 33, 34, a w przypadku długości 36 tylko do rozmiaru w pasie 29 Czyli wychodzi na to że niższe dziewczyny mogą być grubsze a te wysokie to muszą być jakieś chudzielce Ja przy moich 186 cm wzrostu uchodzę wśród znajomych za osobę szczupła wręcz chudą, ale gdy zaczynam chodzić po sklepach to okazuje się że jestem za gruba i powinnam chyba schudnąć jakieś 10 kilo, żeby się wciśnąć w rozmiar 29 czy 28 Tylko co by wtedy ze mnie zostało Tylko skóra i kości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga8888
Jotka84 -> zgadzam się całkowicie. wiesz, po mnie też nie widać, że noszę 32. zawsze gdy mówię rozmiar ekspedientki dziwnie na mnie patrzą i pytają: czy na pewno? Co robisz z tym fantem? Mi sie raz udało w Holandii kupić i do tej pory na nie chucham i dmucham, żeby mi się przypadkiem nie zniszczyły :-/ a niedługo będzie 3 lata jak je mam..i mam jeszcze jedną parę z Crossa - to był cud, że je dostałam. Przecież nie wszystkie wysokie są chude jak patyki :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×