Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Evel22

szukam pracy

Polecane posty

Gość Evel22

Jestem świeżo po obronie, dlatego też nie rozleniwiając się postanowiłam od razu szukać pracy. Jak długo szukaliście aż znaleźliście odpowiednią dla siebie? Jakie serwisy internetowe byście polecali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evel22
czy nikt nie szuka pracy?odświeżam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość norah
Evel, serdecznie gratuluję obrony. Jakiej pracy szukasz? Szukasz pracy w swoim zawodzie, czy może obojętnie jakiej , takiej która pozwoli Ci się utrzymać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evel22
na razie połowa drogi za mną,licencjata zrobiłam...od października chcę iść na magisterskie (ale już zaocznie),tak więc chcę podjąć pracę,najchętniej w branży turystycznej,ale jeżeli nic takiego nie znajdę to zadowolę się czymś innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evel22
a i dziękuję Norah:)z tego wszystkiego zapomniałam podziękować wcześniej:)a Ty pracujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panikrysia
z tego co wiem jest wiele ogłoszen na stronie www.tur-info.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evel22
to prawda że można tam znaleźć wiele fajnych rzeczy związanych z turystyką,ja na razie powysyłałam cv i czekam na odpowiedz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość norah
To fantastycznie :) Zyczę ci powodzenia w szukaniu pracy a może szukałaś na http://praca.gazeta.pl/gazetapraca/0,0.html ? Może tam znajdziesz pracę w branży turystycznej w twoim regionie? A propo Twojego pytania, to tak pracuję w branży informatycznej. Ale na wiosne chciałabym dokonać zmiany i poszukać nowej pracy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evel22
wiosna to najlepszy okres jak dla mnie na zmiany:) właśnie przeglądam oferty na www.gaetapraca.pl:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evel22
z racji tego,że wiosna i dobry okres na zmiany jak wyżej napisałam:)idę do fryzjera:)muszę się trochę odstresować,bo mimo wszystko to napięcie związane z szukaniem pracy źle wpływa na moje samopoczucie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evel22
Norah znalazłam kilka ofert z turystyki na tej stronie co padałaś,powysyłałam,teraz czekam na odpowiedz..z góry dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robert27
Zajrzałem do tego serwisu gazety, jest według mnie super, wszystko się da znaleźć na temat, szukania, samej rozmowy no i ofert pracy. A jeśli chodzi o stres Evel22 to zapraszam tutaj: http://praca.gazeta.pl/gazetapraca/1,74786,2050069.html Nawet o tym jest sporo artykułów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evel22
FAKT jest tam prawie wszystko:) oferty pracy jakie pytania mogą paść na rozmowie wzory cv dla poszukujących jak ja to istny cud:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robert27
To fakt, no jest coraz więcej przykładowych filmików z rozmów kwalifikacyjnych, słowa kluczowe które warto używać na rozmowach itp. Nie w kij dmuchał stronka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evel22
bardzo przydatna taka strona dla osób,które po raz pierwszy piszą cv,czy też idą na spotkanie w sprawie pracy,wiele można się nauczyć i żaden pracodawca nie zaskoczy Cię jakimś kosmicznym pytaniem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×