Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

suzitka

rozstepy po ciazy

Polecane posty

moja sis mimo uzywania przez cala ciaze kremow balsamow plynow nabawila sie rozstepow, czy sa jakies sposoby na wybielenie ich??? prosze o pomoc, ja tez mam roztepy tylo moje sa biale jej sine ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość timbim
masaże, peelingi np sól morska plus oliwa z oliwek, maści na blizny np Cepan, Contraxtubex, Galenic podobno jest dobry ale drogi, ewentualnie mikrodrmabrazja, peeling ziołowy Neoderma....to z droższych sposobów, dziewczyny z forum piszą też o zabiegach laserem, poszukaj tematu "coconut" taki nick ma chyba autorka reaktywacji topicu o rozstępach....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość timbim
generalnie większość zabiegów jedynie przyspiesza ich blednięcie, ale z czasem przy pielęgnacji skóry moga się też znacznie zwęzić i tak zamiast centymetrowych szerokich pasków zostaną z nich "kreseczki" oczywiście rozstępy na piersiach traktujemy łagodniej peelingiem czy masażem niż te na innych częściach ciała w ujędnianiu np brzucha może pomóc też masaż kostkami lodu brrrr sama nie próbowałam ale podobno dobre też do ujędrniania piersi i dekoldu chyba jednak póki rozstępy są bardzo swieże zainwestować w dobry apteczny preparat, wiele dziewczyn bardzo chwali tego Galenica (są dwa rodzaje, do używania w trakcie ciąży=zapobiegawcao i ten redukujący istniejące rozstępy- ten działa silniej)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×