Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Fryza

Fryzjer - jak to działa?

Polecane posty

Gość Fryza

Witam wszystkich :-) Mam pytanie. Chce otworzyć swój właśny biznes i wymysliłam sobie, że to bedzie zakład fryzjerski. Nie jestem fryzjerką i nie znam się na tym, ale tak sobie wymysliłam :-) Niedługo bedę miała swój lokal, fryzjerke mozna chyba zatrudnić, potem może druga i jakas kosmetyczke, solarium....Planów mam dużo tylko czy cos z tego wyjdzie:-) Może jest tu ktoś kto też się kiedyś nie znał a otworzył coś takiego? Prosze o porady!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do fryza
a z kąd masz kase na taki biznesik i ile inwestujesz? Salon bedzie w małym czy dużym mieście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fryza
Kasę ktoś mi pozyczy, także spokojnie. To mała miejscowość i jeszcze nie robiłam tam rozeznania co do ilosci "salonów" fryzjerskich. Nie wiem sama....nikt nie ma doświadczeń z fryzjerstwem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fryza
A jaki kurs skończyłaś. Czytałam o kursach firmy Gabriel, ale są cholernie drogie! W kosmetykach troche sie orientuje , bo kiedys pracowałam w drogerii, moze to wystarczy na początek. Od czegoś trzeba zaczać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli chodzi o kosmetyki,to niestety żle myślisz-te z drogeii nie mają nic wspólnego z produktami profesjonalnymi,a co za tym idzie ,najważniejsze jest znajomość farb na których się pracuje w salonie,one zupełnie inaczej działają niż te detaliczne.Nie mam teraz czasu pisać,ale postaram ci się podpowiedzieć,jak wejść w ten tema.Ja nie kończyłam szkoły fryzjerskiej,ale sama się nauczyłam tej branży, z tą myślą żeby otworzyć swój salon.Niestety zmieniłam plany,ale nadal myślę o tym biznesie:),bo to jest fajna lecz ciężka praca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fantazje
Wiesz co laska, otwierać biznes, o ktorym nic się nie wie, to są fantazje małej Marysi. Biznes buduje się na wiedzy i znajomości rynku. A ty nawet pojęcia nie masz o tym, na co się porywasz. Poza tym mim interes robi sie dochodowy i możesz sobie zatrudniać ludzi, najpierw haruje się samemu. Zamiast płacić pensję dwóm fryzjerkom, mogłabyś sama być tą drugą, czyż nie? Mieszkam w dużym mieście i tu nawet w remomowanych zakładach pracują ich właściciele. Poza tym - skąd weźniesz pracowników i skąd będziesz wiedzieć, czy się nadają i są dobrzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fryza
fantazje dzięki za takie porady, takich nie potrzebuje! Poradze sobie! wiem to! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fryza
matina dziękuje bardzo! Jak bedziesz miała czas odezwij się. Każda rada mi sie przyda:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fryza
A gdzieś Ty matina nauczyła się tego fachu?? Jakiś kurs czy szkolenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fantazja ma racje a ciebie
prawa zabolala :P tatus albo sponsor da kaske i panience sie wydaje, ze swiat do gory nogami przewroci a nie potrafi odroznic kosmetykow profesjonalnych od masowki ze sklepiku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fryza
Jak Wy lubiecie komus dopiec:-) Ale dzieki za dobre rady :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fryza
Niczego nie chce przewracać, chce cos robic a nie siedzieć na kafeterii :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny,dajcie spokój-to nie chodzi o tą,,prawdę co piszecie\"tylko w jaki sposób do kogoś się zwracacie:(.Dziewczyna być może ma jakieś plany na życie,więc pyta,a wy ją z góry.Wystarczy wytłumaczyć,a jak nie jesteś w stanie pomóc,to nie zabieraj głosu.Ja i Wy napewno nie miałybyśmy przyjemności czytać takich porad.nie dawajcie dowodu na to ,że w polsce są ludzie zawistni i nieżyczliwi,bo niestety taką mamy opinię.Trochę radości i życzliwości do innych istot.:)i jeszczeraz:),a może jeszcze raz proszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fryza
Dzięki matina :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fantazje
Jesteśmy na FORUM, w INTERNECIE, jak laska chce pogłaskania po główce, niech się radzi cioci i babci, nie nas. Mówię, co myślę, a sama mam firmę. Pomysł durny jak ona sama, kasa (pewnie nie jej) utopiona w błoto, bierze się do tego od dupy strony, w skrócie: nie tak się robi biznesy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uphdxestr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fantazje
I uświadomie głupoty pomysłu to też pomoc, a tłumaczenie wszyskiego zawością to interpretacja świata Mani z pierwszej ławki, której pani o od biologii dała pałe, bo pewnie z zazdrości, bo Mania jest młoda a pani stara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fANTAZJA-tobie to chyba kiepsko idzie interesik,bo bije z ciebie straszna pogarda do ludzi.Może ty miałaś kiedyś w planie podobny pomysł,ale ci nie wyszło,i atakujesz dziewczynę,bo być może jej wyjdzie?!Daj spokój tej sprawie i poczytaj jak ludzie na forum rozmawiają z fasonem.Zyczę ci dobrejnocki , miłych ,spokojnych snów.ps.mam nadzieję ,że nie przyśni ci się fryzjer z brzytwą-to taki mały żarcik na dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fryza
Fantazje Ty naprawde masz problemy dziewczyno! Łooo matko ! Wrzuć na luz, to tylko pomysł jak narazie. Pytam o radę, dobrą radę, a Ty niestety nie nadajesz się do udzielania rad :-) Pewnie ten Twój interes się nie kręci, co? Tak czy inaczej powodzenia i mniej złośliwości, bo stracisz interesantów w tym swoim interesie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość STARSZY OPERATOR BETONIARKI
JA KUPIŁEM BETONIARKĘ SAMOBIEŻNĄ I ZAŁOŻYŁEM FIRMĘ GREGORY MATRIX CORPORATION LTD. I SRAM NA BÓCUF WSZYSTKICH.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×