Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

feni

sposób na wrastające włoski

Polecane posty

znalazłam sposób troszkę bolesny,ale czego nie robi sie dla urody,codziennie wieczorem szczoteczkę szoruję nogi (peelingi nic nie dawały).Spróbujcie czekam na opinie. a dla dziewczyn które borykają się z pryszczami, spróbujcie przemywać czoło i brodę spirytusem salicylowym,trochę wysusza skórę,ale pomaga. powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MeYou
uuuu kurcze ja w dalszym ciagu nie wiem czy zdecydowac sie na depilator skoro te wratsajace wlosy to takio problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczerze Ci powiem ze depilator to wcale nie jest dobre rozwiązanie, niby wloski cieńsze ale i tak raz w tygodniu musze depilować,nie mowiąc o wrastających włoskach,pod względem estetycznym bardzo zle to wyglada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Depilator nie jest dobrym rozwiązaniem :P Ale pasta cukrowa tak ;) Pół roku walki z wrastającymi włąskami a potem spokój. Jak używąłma depilatora to krostki i wrastające włosy to była norma :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko desperatki same robią pastę :P Ja polecam kupić na allegro. Nie jest aż tak drogo. Tylko nie każdy umie pasty urzywać - a to jest tutaj anjwieksza przeszkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze to moze wrócę do golarki,albo spróbuje z woskiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MeYou
ale samo to ze wystarczy ze ogolisz raz w tyg jest super w depilatorze ja jesli chce zeby bylo naprawde gladko masyznka musze golic codziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×