Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

manganian VII potasu

6 WEIDERA - probowal ktos???? da sie wytrzymac????

Polecane posty

WITAJCIE! :) mam zamiar zaczac cwiczyc:classic_cool: :D i zastanawiam sie co da najlepsze efekty, oprocz takich normalnych cwiczonek, ktore moge wykonac w domu. poniewaz moim najwiekszym problelm jest brzuszyszko pomyslalam o 6W,ale boje sie ze nie wytrwam:O moze macie jakies doswiadczenia zwiazane?? a moze ktos sie przylaczy??:D byloby razniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emanuela85
6 stka jest ok ale jest topik na fitnes to tam piszcie tu jest o dietach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emanuela85
to ok -poprostu napisalam ze mozna sie przylaczyc na fitnesie-ja osobiscie cwicze juz 28 dni i widze efekty nawet po tygodniu widac-ale jest coraz ciezej-a jaka diete stosujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziala dziala:) efekty byly po jakims tygodniu-10 dniach... ja mam ogolnie bardzo plaski brzuch, chcialam go tylko umiesnic. ale podobno dziala super u osob z tzw.oponka:) jedyny minus to okropnie nudne sa te cwiczenia! szczegolnie jak powtarzasz po kilka serii. ja zrobilam cale 42 dni:D ale drugi raz mi sie juz nie chce...pozostaje przy \"normalnych\" brzuszkach. :d pozdrawiam i p.s. topik o cwiczeniach jest jak najbardziej na miejscu na forum o dietach! w koncu dobra dieta nie istnieje bez cwiczen:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra dziewczyny to ja tez zaczynam:D miałam już dawno się za to zabrać ale teraz mi przypomniałyście,więc od dziś zaczynam:P wspierajmy się:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emanuela85
katiu-a po calej serii masz brzuszek szczuplutki?dawno skonczylas? i codziennie teraz brzuszki cwiczysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i jesczz ejedno.Dajcie jakąs stronkę z tymi ćwiczeniami bo kiedys na kafe znalazłam link taki z rysunkami itd.Spoko był.A teraz go nie widze:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pku-->:D bedziemy cwiczyc razem, ciesze sie;) ja nie stosuje jakiejs konkretnej diety, poprostu staram sie odzywiac zdrowo, zamiast slodyczy jem owoce no i udalo mi sie schudnac;) teraz czas sie poumiesniac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emanuela - ja mam w ogole taka budowe ze na gorze jestem szczupla , wrecz chuda a biodra mam szerokie - tzn. teraz spadly do 92 cm (talia ok 60 cm)..po Weiderze troche mi jeszcze zeszczuplal (szczegolnie dol brzucha:) ) i ladnie sie ujedrnil:) teraz robie brzuszki ale nie codziennie. tak 3 razy w tygodniu (mam taka specjalna laweczke skosna), za to codziennie smigam na rowerku stacjonarnym min.44 km (zeby pslaic te 1000 kcal). jakm pogoda sie ustabilizuje i zacznie sie prawdziwa wiosna mam zamiar biegac wieczorkiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to SUPER !!!! ja od 4 dni jestem na diecie plaż południowych :D ni jestem po prostu zachwycona! ... :) jem warzywa , biały ser , pieczarki , jogurt naturalny , miesko , jajka , omlety z warzywami , pije sok pomidorowy i czuje się wyśmienicie :D , mam płaski brzuch czuje się lekko .. no i ćwicze a dzisiaj dostałam @:P wiec dam sobie na 3 dni spokój z rowerkiem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×