Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość FRYZJER DOBRY

Dobry fryzjer - KOSZALIN LUB OKOLICE

Polecane posty

Gość FRYZJER DOBRY

Poszukuje dobrego fryzjera z Koszalina lub okolic. Nie znam żadnego gdyż nie mieszkam w Koszalinie ale bede mieć tam ślub więc bardzo bym była wdzieczna za namiary. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mała 24
Szczerze polecam panią Agnieszkę z "Beauty Plaza" przy ul. Chełmskiej (osiedle Bukowe, róg ulic Tradycji i Chełmskiej) Świetnie strzyże i doradza, pracuje na włoskim Hantesisie. Przy okazji mają rozsądne ceny. Mam tel do salonu 697 645 015

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malenkakoshalin
Polecam salon na Mlynskiej 21 salon nazywa sie orginalnie Labo:) ukladalam tam fryzure na slub kolezanki i pozniej robilam baleyage, jest bardzo milo, fryzjerki widac ze pracuja z pasja, nie tak jak gdzie indziej odrazu przy wejsciu odechciewa sie cokolwiek robic, maja dobre produkty wella glownie, naprawde fajny salon.Najbardziej przypadla mi fryzjerka blondynka z milym usmiechem, niestety nie pamietam imienia:) zachecam do wizytki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalena anna
Tak ode mnie duzy plus też dla mlyńskiej 21, wczoraj korzystałam, super obcięcie, Ja polecam Panią Olę, ten salon jest w miejscu gdzie wczesniej byl optyk - nie wiedzialam jakos wczesniej, ze jest tam salon a szkoda bo jestem bardzo zadowolona;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adriannakownacka
Ja również jak koleżanka powyżej chodzę do Beauty Plaza. Powiem tak : bardzo dynamicznie rozwijajacy sie salon z nastawieniem wlascicieli na dobro klienta. Widac po otoczce: kawka, cukiereczki, prezencik po wykonaniu usługi, kosmetyki bardzo pachnące, zagraniczne marki a najwazniejsze - fach w reku. Mlody zespol bardzo dynamiczny, dosc duzy salon, przytulny w srodku. Zachecam i pozdrowienia dla Pan obslugujacych salon zarowno kosmetyczek jak i fryzjerek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adriannakownacka
Musze dodac - fajne pomysly maja w Beauty Plaza , bo zalapałam sie ostatnio na promocje : strzyzenie i modelowanie mamy a strzyzenie dziecka gratis:) i jak tu nie skorzystac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malenkakoshalin
Aaaaa teraz to ja też lubię beauty plazę na chelmskiej bo Pani Ola z młyńskiej tam pracuje! poszlam i az ze zdziwienia padlam, a poszlam dzieki Wam kochane forumowiczki:) dzieki bo juz myslalam, ze Pani Ola gdzies uciekla dalej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tulipanek 1231
witam drogie paniE POSZUKUJE PANI AGNIESZKI Z BEAUTY PLAZA NIE WIECIE GDZIE MOZE PRACUJE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość error4O4
Witam,na imię mi Wioleta,jestem fryzjerka już trochę czasu cały czas pracuje w zawodzie,chciałabym wam doradzić a przy okazji się zareklamować! Otóż jeżeli ktoś jest zainteresowany jakąkolwiek usługą fryzjerską w swoim domu to jestem pod telefonem! FRYZJER W DOMU KLIENTA KOSZALIN I OKOLICE 662-174-705 pracuję cały tydzień od 8;00 do 20;00 kosmetyki i wszystko co potrzebne wożę ze sobą,towar mam profesjonalny zamawiany z Słupska i nie tylko. no to tyle a jeśli chodzi o dobrego fryzjera w Koszalinie to nie ma się co kłócić każdy fryzjer ma swój gust i nie dopasuję go do CAŁEJ Klienteli jaką ma obsługiwać.Wybierając zakład należy się sugerować tym jak fryzjer odnosi się do nas co nam proponuje czy jest on pewny tego co mówi! Musi wziąć pod uwagę nie tylko włosy lecz przeprowadzić wywiad z klientem!jak najwięcej się dowiedzieć o stylu,guście itp.... POZDRAWIAM JEŚLI KTOŚ MA PYTANIA MOŻE ŚMIAŁO PISAĆ-wioletapestka87@interia.e u

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EWCIA2404
A ja jestem zadowolona z Fortunaty na ul Bajkowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwiaLat
Dobrego fryzjera w okolicy, który mi zrobił fryzurę na ślub paradoksalnie znalazłam w sieci, bo na blogu https://slubi.pl/blog . Jakoś nikt ze znajomych nie był w stanie nikogo sensownego polecić, więc weszłam w neta i trochę poszukałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdsww
Dla mnie numerem jeden jeśli chodzi o tematykę ślubną jest portal o adresie http://slubi.pl. Na jego stronach znaleźliśmy niemalże wszystkie oferty związane ze zorganizowaniem naszego ślubu. Ogłoszenia zamieszczane są według kategorii tematycznej co ułatwia odszukiwanie odpowiednich ofert. Ja szczerze polecam bo to największa i najrzetelniejsza baza informacyjna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolaa_1983
Hej! Ja w Koszalinie długo szukałam dobrego fryzjera, który nie tylko "ładnie podetnie mi końcówki" czy doradzi z grzywką, ale spojrzy w moje włosy trochę...głębiej. Czytałam również przed wybraniem ten wątek i korzystałam z paru ww fryzjerów. Jednak moje włosy lubią się przetłuszczać dlatego szukałam również kogoś merytorycznego :) Znalazłam salon Hair Repair - https://hairrepair.pl i mogę z całego serca polecić. Obsługa na 5 zarówno pod względem podejścia do klienta, jak i wiedzy. Na prawdę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marianna2
Hair Repair - polecam na maxa. Mają świetny personel i bogatą ofertę. Zerknij sobie - oferują Trychologię kosmetyczną, keratynową odnowę włosów, polerowanie włosów, infuzję tlenową i tlenoterapię, detox i peeling skóry głowy, przedłużanie i regenerację włosów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Desperatka

Hej, nie wiem czy ktoś jeszcze tu zagląda ale od miesięcy desperacko poszukuję dobrego fryzjera bo po swoich wieloletnich doświadczeniach z tutejszymi jeszcze ani razu nie byłam w pełni zadowolona, a fryzurze brakowało wiele do tego co oczekiwałam i nawet pokazywałam na zdjęciach. Niestety brakuje w tym mieście prawdziwych artystów, którzy mają jakiś swój styl i potrafią oddać fryzurą charakter klienta. Żałuję, że nie wpuszczają kobiet do barberów bo jestem pewna, że facet lepiej zrozumiałby o co mi chodzi gdyż fryzjerki zawsze robiły mi typową, grzeczną, dziewczęcą fryzurkę co kompletnie do mnie nie pasuje bo jestem chłopczycą i chciałam coś bardziej z charakterem. Czy istnieje jakiś salon w tym mieście gdzie podejmą się wyzwania zrobienia czegoś bardziej szalonego? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×