Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Fryzjer poszukiwany

__________Fryzjer KOSZALIN I OKOLICE_________

Polecane posty

Gość Fryzjer poszukiwany

Poszukuje dobrego fryzjera z Koszalina lub okolic. Nie znam żadnego gdyż nie mieszkam w Koszalinie ale bede mieć tam ślub więc bardzo bym była wdzieczna za namiary. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nigdy slubu
dziewczyno oszalalas slub juz jest niemodny!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fryzjer poszukiwany
Proszę o poważne odpowiedzi. Bardzo mi na tym zależy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fryzura to kwestia indywidualna ale polecam wiolete, ktora pracuje w salonie na ul.morskiej, salon jest niepozorny, ale fryzjerka b.dobra, sama sie czesto u niej czesze. dwa dobre salony sa tez na ul.grunwaldzkiej.czesaly sie tam kolezanki i efekt byl rowniez b.dobry. jesli bedziesz w koszalinie to warto podejsc do tych (lub innych) salonow, zapytac o cene, oraz dogadac sie co do fryzury, moze oni cos zaproponuja, albo moze Ty przedstawisz swoj pomsyl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fryzjer poszukiwany
Dzięki wielkie. Chodzi mi przedewszystkim o namiary...żebym wiedziała od czego zacząć. Fryzurka ślubna, napewno chce jakoś upiąć włosy bo mam dość długie i w sumie o to najbardziej mi chodzi, nie żadne farbowanie lub obcinanie. Byłam raz u fryzjera w Emce ale tam mi tylko obinali i nawet mi się podobało, ale czy umieją upiąc fryzurkę?? Zresztą wszystko zależy od fryzjerki która pracuje w danym salonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość . . . . . . . . . . . . . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie gdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×