Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Paulinka100

Czy te perfumy są ładne?

Polecane posty

Gość Paulinka100

Poszukuje jakiś ładnych i niedrogich perfum. Chodzi mi o te z niższej połki bo aktualnie nie mam wysokich zasobów pieniężnych;] zastanawiam sie nad kupieniem perfum Be Kissable.. z avonu, ładnie pachną? jakie jeszcze perfumy możecie polecic powiedzmy tak do 50zł:)??? Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tych Be Kissable nie znam, ale z ładnych, niedrogich wód toaletowych polecam np. B.U. (szczególnie Sexy i Wild) oraz niektóre zapachy z Bi-es - większość z nich to odpowiedniki znanych marek, wystarczy przypatrzyć się buteleczce i już wiadomo o co chodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! nie wiem czy znasz firme FM, u niej perfumiki sa po 30 zł, a zapachy to zapachy alterantywne do oryginalnych, Jesli byłabys zainteresowana to pisz . Teraz maja tez fajna promocję!!!!!!! moje gg 910429

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polecam rozowego addidasa i pume rozowa mi te zapachy bardzo przypadly do gustu :) pozdrawiam:) ja mam fm gucci rush nie podoba mi sie ;/ (nawiasem mowiac chcetnie sprzedma:P:P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sallamandra
Ale Gucci Rush II są super. O tych mówisz ze sprzedarz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość benny hill
pret-a-porter ciagle elegancki na kazdej kobiecie pachnie inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gina Nederlands
Be kissable bardzo ladny zapach lecz niestety nie mam okazji tutaj juz go zakupic nie wiem nawet czy juz go nie wycofali...Osobiscie polecam wode toaletowa z Yves Rocher o zapachu bambusa...CUDO!!!!Mysle, ze w 50zl sie zmiescisz...nie wiem dokladnie bo dostalam go w prezencie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gina Nederlands
...i nie Pure Balance tylko Pure Blanca :P:P...rzeczywiscie ladne zapachy...LBD kiedys moj ulubiony z AVONU:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×