Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ona jest śliczna ...

*** A oto najpiękniejsza dziewczyna na fotka.pl ... ***

Polecane posty

Gość śliczna w photoshopie...
to ona jest a nie w rzeczywistosci. Z racji ze pracuje w tym programie to widze jak ja ktos pieknie wygladzil i podretuszowal niedoskonalosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska_mikk
ja ją znam!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jurny gość
Ma trochę infantylną buzię i wyłupiaste oczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spragniona hehe
ej sorry kolego ja mam zdjęcie na fotce a studiuję na uniwersytecie warszawskim i nie czuję się głupia...hmm.a zdj.tam mam bardziej dla śmiechu...no i po to też żeby mnie oceniali.i nie jest tak że wszyscy zawsze się zachwycają,ciekawe jakby zareagowali na twoje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spragniona hehe
http://www.fotka.pl/profil/hotgirl3/ no a to ja:P i nie jest tak że nie mogę sobie znaleźć faceta...bo jakby mam,i teraz przez 6 lat też miałam ciągle praktycznie...na komplementach mi nie zależy,więc po co twoim zdaniem mam zdjęcie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spragniona hehe
teraz jak ktoś wejdzie ze znajomych o się będzie śmiał;p ryfa;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spragniona hehe
hahaaa nie pisz mi o swoich marzeniach kolego bo są nie do spełnienia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spragniona hehe
nie myślałam..każdy ma swoje zdanie i każdego zdanie trzeba uszanować.i nie zależy mi żebyś mnie patykiem dotykał.podotykaj siebie jak lubisz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spragniona hehe
mi chodziło o to że grono mam z nudów bardziej fotkę tak samo.a nie żeby mi komplementy mówili czy nie wiadomo co.a co do fotki to dobrze jest czasem porozmawiać z kimś kogo nigdy nie poznasz.etc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spragniona hehe
a do czego to nie wiem umieść swoje zdjęcie no a może się zakocham....hehee,no na pewno ocenię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez mam konto na fotce i czasem wrzucam zdjecia :) Ale generalnie co jakis czas i tylko na kilka dni, bo jakos niespecjalnie podoba mi sie swiadomosc, ze moje zdjecia sa na necie a potem ludzie ida ulica i mnie rozpoznaja :P Adres chwilowo w stopce, ale nie mam zdjec ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha no i w wiekszosci faktycznie wg mnie to puste panienki, ktore szczerza zeby do aparatu na suficie i odslaniaja co sie da :O ale jest kilka wyjatkow na szczescie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spragniona hehe
ja to nie wiem chyba skasuję tą fotkę bo nie wiem ale denerwuje mnie to że mam powodzenie wśród 16 latków...:/ aaa i faceta nie szukam więc...jeszcze się zastanawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×