Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kro

poszukiwane ciuchy od wypłosza z allegro

Polecane posty

witacie. Chciałabym kupić siostrze w prezencie jedno z ubrań z aukcji ze zdjęciami z charakterystyczną modelką: http://img130.imageshack.us/img130/1381/art5217crxle6.jpg Może ktoś ma jakiś namiar na sklep internetowy sprzedający te ubrania, szczególnie zależy mi na jakiś wyprzedażach starszych kolekcji, bo z tego co widzę na aukcjach te ubrania kosztują podobnie jak te z orsay\'a czy tally weijl i nie chciałabym za bardzo przepłacić :) Wydaje mi się, że te ubrania kiedyś widziałam gdzieś na innej stronie niż allegro, ale mogę się mylić - jak możecie to pomóżcie :) z góry wielkie dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krupniok i żymlok
o kurde ale paskudztwo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lepiej kup w orseyu lub tally weijlu beda ladniejesze a co najwazniejsze troszke lepszej jakosci. sa resztki kolekcji lub w jakims outlecie zawsze cos sie z najdzie bo te co na allegro to jak dla mine straszny kicz nie warty swojej ceny a materialy to tandeta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chodzi o konkretny ciuch z tej aukcji :) moja siostra ostatnio wzdychała do bluzeczki wiązanej na plecach ;) Dlatego potrzebuję konkretnie sklep z ubraniamu prezentowanymi przez tą gwiazdeczkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×