Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MoniMałgoni

Brązowookie - jakie kolory do malowania powiek?

Polecane posty

Jak się malować żeby nie wyglądać ani na zbyt zmęczoną, ani na tandeciarę? Niebieskie wyszły z mody lata temu, zielenie nie zawsze pasują, a brązy powodują, że wyglądam jakbym 3 noce nie spała.... Chyba jednak szaro, zielono i niebieskookim jest w tym względzie ciut prościej.... Pomóżcie proszę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beze i biele, ale nie takie bijace po oczach innych na odleglosc :) Istnieja rozne odcienie bezy, poza tym ja czasem stosuje zielenie, ale takie nieco mieniace sie, zdarzy sie ze i roz, ale oczywiscie nie wygladam wtedy jak barbie :) Popiele tez moga ladnie wygladac, zalezy tylko jak to nalozysz na powieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julia80
Wypróbuj ciemny pomarańcz, ciemny żółty, a nawet złoty dla odmiany.Jeśli twoje oczy wyglądają na zmęczone w brązowym cieniu, a np lubisz ten kolor i podejrzewam, że również jest ci w nim dobrze , spróbuj nałożyć odrobinę jasnego błyszczącego (np beż, jasny słoneczny żółty lub biały) cienia w wewnętrzne kąciki oczu i koniecznie tuż pod linią brwi- taki zabieg dodaje blasku oczom! Jeśli często robią ci się sińce pod oczami zaopatrz się w jasny korektor w płynie lub jaśniejszy podkład i śmiało nakładaj pod oczy, a nawet na powieki ( wtedy cienie trzymają się dłużej i świetnie wtapiają się). I spróbuj też - jak ktoś wcześniej już proponował- fiolet- trochę ciemnego na zewnątrz oka i trochę jasnego od wewnątrz. Zielony też na pewno możesz używać śmiało- z pewnością jest ci w nim dobrze, też spróbuj ciemnego zielonego- w połączeniu z jasną wiosenną zielenią. Sama mam ciemno brązowe oczka, ale trochą wpadają w zielony- i używam właśnie tych cieni.Bardzo lubię eksperymentować i łączyć różne odcienie.Można bardzo ciekawy makijaż zrobić zaledwie kilkoma pociągnięciami i zupełnie się odmienić :) Nie wiem jaki masz kolor włosów- myślę że albo też brąz albo czarny, chyba, że się mylę :) Jeśli jesteś brunetką i masz oliwkową karnację to odradzam ci wszelkie błękity. Uważam, że są dla blond dziewczyn. Pozdrawiam ciepło i życzę pomysłowości i odwagi!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×