Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

on26olek

kłamliwa i poniżająca plotka

Polecane posty

Kiedyś za plecami znajomi sobie żartowali i jeden zażartował ze mam małego (wręcz mikropenisa 4 cm). Tylko żart. Mam 15 cm. Ale z żart się rozniósł i tak powstała plotka. Mieszkam w małym miasteczku na Mazowszu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piekna 30letnia
jakie miasto taki ptok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ludzie lubią wierzyć w to co chcą i w bzdury też. Częste śmiechy. Moja dziewczyna na początku nic nie wiedziała. Powiedziałem jej dopiero gdy mieliśmy już za sobą pierwszy raz. I ją wkurza gdy inne dziewczyny patrzą na nią ze współczuciem i gdy widzi się częste hihoty, czasem wybuchy śmiechu. Ludzie mówią: „nic, wszystko ok.” a za plecami plotka się roznosi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawet tamten koleś jest wkurzony co się stało ze zwykłego zażartowania przy piwie, teraz ma lekcje że zabawa w „głuchy telefon to małe piwo w porównaniu z plotkarstwem mało-miasteczkowym. Ale to ja jestem ofiarą kłamliwej plotki. Najgorsze jest to że oprócz pracy, wykształcenia itd., ludzie zawsze będę się kojarzyć z tą plotą. Zawsze będzie : I .. Gdybym mieszkał nad morzem a obok była plaża nudystów to już bym problem miał z głowy a tak to bezradność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trza ci bedzie
uciąć kłamliwcom fałszywe języki i pokazać wszystkim co nosisz w gaciach, zboku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do \"trza ci będzie\": Dzięki za te słowa ale Myśleliśmy z dziewczyną o odwiedzeniu plaży nudystów i zrobieniu zdjęć, i o tym żeby je dać do internetu. Ale ja mam taką pracę że musze świecić przykładem i mógłbym ją stracić. Nie chce ryzykować A ona obawia się niekulturalnego traktowania przez facetów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie pomogę, ale może za to trochę poprawię humor? A) Marketing kobiecy 1. Jesteś na imprezie i widzisz atrakcyjnego faceta, podchodzisz i mówisz: \"Jestem dobra w łóżku\". To jest marketing bezpośredni. 2. Jesteś na imprezie z przyjaciółmi, widzisz atrakcyjnego faceta, jeden z twoich znajomych podchodzi i mówi: \"Tamta laska jest świetna w łóżku\". To jest reklama. 3. Jesteś na imprezie i widzisz atrakcyjnego faceta, prosisz go o numer telefonu, następnego dnia dzwonisz i mówisz \"Jestem dobra w łóżku\". To z kolei jest telemarketing. 4. Jesteś na imprezie i widzisz atrakcyjnego faceta, rozpoznajesz go, odświeżasz mu w pamięci znajomość i pytasz \"pamiętasz jak dobra jestem w łóżku?\" to się nazywa Customer Relationship Management. 5. Jesteś na imprezie i widzisz atrakcyjnego faceta, wstajesz, poprawiasz ubranie i fryzurę, podchodzisz, stawiasz mu drinka. Mówisz mu jak ładnie pachnie oraz zachwycasz się jego garniturem. Napomykasz jak dobra jesteś w łóżku. To się nazywa Public Relations. 6. Jesteś na imprezie i widzisz atrakcyjnego faceta, podchodzisz i mówisz: \"Jestem dobra w łóżku\", następnie pokazujesz mu jeden sutek, lub cala pierś. To jest Merchendising. 7. Jesteś na imprezie i widzisz atrakcyjnego faceta, on podchodzi i mówi: \"Słyszałem, ze jesteś świetna w łóżku\" – To jest uznana marka - branding. B) Marketing męski Podchodzisz do laski na imprezie i mówisz: \"Jestem fenomenalny w łóżku, potrafię spędzić całą noc kochając się bez przerwy.\" To nazywa się Nieuczciwa Reklama i jest karane w większości krajów UE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do: Czarniejsza niż mrok. pewnie też tak łatwo było by mi powiedziec z boku. Problem tkwi w tym że para nie żyje na samotnej wyspie ale w społeczności. I chodzi o to że do wizerunku osoby dodaje się taką bzdurę, która banalizuje człowieka w danej sferze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiem ci w sekrecie...
ale 15 cm to...tez maleństwo przeciez. Wprawdzie to nie 4 ale zawojować to ty tez nie msz za bardzo czym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oo/
a jakby powiedzieli, że masz hiv?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zboczona starucha
Ale właśnie Czarniejsza ma rację! Im bardziej będziesz się złościł tym bardziej się pogrążasz, bo każdy pomyśli, że prawda w oczy kole. A może niech Twoja dziewczyna puści trochę plotek wśród koleżanek, że jest poobcierana bo masz za dużego lub coś w tym stylu. Ale najlepiej to olej to i bądź ponad to a w końcu przestaną gadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do tekstu \"zboczona starucha\" - widac ze intencje masz dobre, dzieki. Ale tez z tego wynika ze jak ktoś pada ofiarą plotki to zważając na powiedzenie \"prawda w oczy kole\" trzeba się ugiąć pod naporem tego że tłum wierzy jak w coś chce uwierzyć (bo to poprawia humor przy piwie itd) i w efekcie obrona nie istnieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzika_szatyneczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzika_szatyneczka
Nie do pozazdroszczenia dla obojga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie reaguj na ploty, nie komentuj-ucichnie zawsze cos może wspomnieć twoja dziewczyna-ale nie z oburzeniem tylko ze śmiechem na twarzy np. jak by miał takiego małego to bym z nim nie była czy jakiś tam inny absurd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PoDuChA
Kurwa to masz pecha. Może urządzisz mały streptease dla kobiet z twojego miasteczka? Tym sposobem obalisz plotę na twój temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ta plotka
isnieje tylko dlatego ze sie nia przejmujesz ! Gdy nie bedziesz na nia zwracac uwagi to zniknie smiercia naturalna ! Nie poruszaj tego tematu - olej go !!! Przeciez w zyciu sa wazniejsze zeczy od fiuta - nie to sie liczy !! Powodzenia i olej tych debili ktorzy to mowia - skoro oni plotki wymyslaja to poprostu WIDAC ZE IM ZAZDROSC !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola_poranna_kawa
He, he, he :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podrywacz_fajny_facet
to masz chłopie przechlapane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BLE BLEBLE ITD
Co za idiotyzmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miła_Agata_z_Poznania
Jak to mawiał Robespier: "kłamstwo powtórzone tysiąc razy staje się prawdą". Ludzie wierzą w to co im urozmica życie (w tym głupie plotki) Nie ma sensu się przejmować i na zimno myśleć o sobie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie przejmuj sie mały
nie ma czym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeśli jesteś księdzem
to faktycznie nie jest łatwo zdementować taką plotkę.. co by powiedział ksiądz proboszcz, gdybyś z ambony pokazał swoje 15 cm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 15cm
ale te 15 to nie ma czym się chwalić , jak zareagujesz znaczy ża mówią prawdę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Więcej twardego charakteru
Zgadzam się z opinią że nie warto się szarpać. Ludzie lubią powiedzenie "winni się tłumaczą" więc lepiej nawet pośrednio i subtelnie nie poruszać tematu. A po za tym, my kobiety wiemy że niektóre plotki potrafią być wyssane z palca. I bierzemy poprawkę na ich wiarygodność. Więcej optymizmu i twardego charakteru :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×