Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zagryzka

Wieczór panieński

Polecane posty

Gość gość
Fajny pomysł na wieczór panieński to zorganizowanie go np. w parku rozrywki, np. w Rosenau w Pokrzywnej. Niezapomniane wrażenia :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karmin2
Myślę, że organizacja takiego wieczoru to nie jest coś, co kogokolwiek przerasta. Ja sama robiłam taki dla przyjaciółki i wyszło super :) Najważniejszy jest plan i pomysł na to, co chcecie robić. Magda, przyszła panna Młoda zdecydowanie potrzebowała relaksu, dlatego zaczęłam szukać opcji z wieczorem panieńskim w spa w Warszawie. Wybrałam Samui Spa i muszę przyznać, że to był strzał w dziesiątkę. Spa jest bardzo przytulne, łatwo o intymną atmosferę. Masażyści, którzy tam pracują to strasznie fajni i kompetentni ludzie, masaż był jak marzenie. Magda miała także zapewnione dodatkowe atrakcje, takie jak manicure ;) Był czas na to, aby pogadać, napić się szampana czy pójść do sauny. Bardzo przyjemny, spokojny czas, podczas którego się wyciszyłyśmy, a także mogłyśmy cieszyć swoją wzajemną obecnością :) Polecam to miejsce i ten pomysł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam się w zupełności. Wieczór panieński to naprawdę nic strasznego, a jedynie niepowtarzalna okazja do dobrej zabawy. Jeśli szukasz pomysłów, gorąco polecam Ci https://pokazy-iluzji.pl/iluzjonista-na-wesele/ Sama miałam przyjemność uczestniczyć w takim przedstawieniu i powiem CI, że jestem pod ogromnym wrażeniem. Sztuczki były zabawne i naprawdę tematyczne. Dodatkowym plusem jest tez fakt, że "uratowałam" większość moich oszczędności ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werka991
Wieczór panieński możesz zorganizować np w SPA - http://www.samui-spa.pl/wieczory-panienskie/ To świetna alternatywa dla wyjścia do klubu. Moja siostra niedługo wychodzi z mąż i chce je zorganizować wieczór w SPA, myślę, że będzie bardzo zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia243
Świetnym pomysłem na wieczór panieński jest zabranie przyszłej panny młodej do SPA :) Osobiście zorganizowałam w ten sposób wieczór panieński swojej siostrze, odbyło się to w Samui Spa w Konstancinie. Wszystkie czułyśmy się "dopieszczone" :) Profesjonalna obsługa, poczęstunek, masażystki z Bali - czego chcieć więcej :) Z czystym sumieniem polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabinka78

Spa dobry pomysł,a le polecam tez takie studio z masażem tantrycznym. Kolezankę zabrałyśmy do krakowskiego Studia Masażu Unity point, no odlot. Na ten masaz Violet, zachwycona była www.unitypoint.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×